do góry

Nieograniczona ilość przepisów na Thermomix

Powiększ swoją domową bibliotekę o książki kucharskie na Thermomix!

Tysiące możliwości wykorzystania Thermomixa. W książkach kucharskich na Thermomix odkryją Państwo różnorodne przepisy na potrawy przygotowywane w Thermomixie na każdą okazję!

Gwarantujemy! Z Thermomixem nigdy nie zabraknie Państwu pomysłów na zróżnicowaną dietę złożoną z pysznych potraw. Czy to szybki obiad, wystawny szwedzki stół na przyjęcie, czy świąteczną kolację, w naszych książkach kucharskich znajdą Państwo przepis na każdą okazję. „Słodkie inspiracje”, „Lekka kuchnia”, „Pełną parą...”, „Tak lubię gotować” to tytuły książek kucharskich pełnych kulinarnych inspiracji! 

Smacznego! Z książkami kucharskimi Thermomix.

Bez względu na to, czy poszukujesz nowych pomysłów na potrawy z Varomy, czy też pragniesz spróbować dań pochodzących z innych krajów - w książkach kucharskich do Thermomixa znajdziesz odpowiedni przepis. Proponowane potrawy są łatwe w wykonaniu i zawsze się udają. Każdy może stworzyć własny wariant proponowanego przepisu, np. doprawiając go do smaku.

Dzięki książkom kucharskim do Thermomixa, które również można zamówić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym, wprowadzamy powiew świeżości do codziennego menu!

Kup książki do Thermomixa

Zorganizuj

Zaproś przyjaciół i znajomych na
prezentację Thermomixa
w Twoim domu.

Zamów
prezentację

Otrzymaj

Czy jesteś już właścicielem
Thermomixa? Organizując
drugą prezentację z udziałem
przyjaciół i znajomych,
możesz otrzymać od nas
atrakcyjny prezent.

Prezenty dla
gospodarzy

Przestrzegamy przed zakupem Thermomixa z niepewnego źródła w sklepach internetowych lub na portalach aukcyjnych! Więcej informacji