do góry

Thermomix - wszechstronny, kompaktowy, niepowtarzalny

Thermomix firmy Vorwerk to wysoka jakość, estetyka i innowacyjna technika – krótko mówiąc – wnosi on lekkość do Państwa kuchni. Ułatwia Wam życie, łącząc w jednej obudowie funkcje 12 różnych urządzeń kuchennych.  Jedyne w swoim rodzaju urządzenie, które potrafi ważyć, siekać, miksować, mieszać, ciąć, mleć, ścierać na proszek, wyrabiać ciasto, emulgować, ale to nie wszystko: Thermomix gotuje w wodzie i na parze, a jego czyszczenie nie wymaga dużo wysiłku. Wielofunkcyjny robot kuchenny, który sprawia, że gotowanie staje się przyjemnością i umożliwia osiągnięcie doskonałych rezultatów zarówno początkującym adeptom sztuki kulinarnej, jak i profesjonalnym kucharzom.

Kreatywność

Thermomix – jedno urządzenie do wszystkiego.

Różnorodność przepisów Thermomix.12 różnych funkcji pozwoli stworzyć niezwykłe dania. Bez względu na to, czy zamierzają Państwo ugotować wielodaniowy obiad czy tylko jedną potrawę: nasz wszechstronnie utalentowany pomocnik kuchenny pomoże osiągnąć zawsze doskonałe wyniki. Nowe przepisy znajdą Państwo w naszych książkach kucharskich, w Przepisowni i w newsletterze. Thermomix sprawi, że każdy dzień w kuchni stanie się fascynującym przeżyciem!

Zdrowie

Składniki dobrane według Państwa gustu.

Gotując w Thermomixie nie trzeba się martwić o zbędne kalorie. Dzięki przystawce Varoma można przygotować smaczne potrawy wykorzystując świeże składniki i gotując je na parze. Potrawy z Thermomixa zachowują wartości odżywcze. Przygotowując je rezygnujemy z dodatkowych substancji wzmacniających smak, z tłuszczu i nadmiaru soli. Inspirujące przepisy na zdrowe potrawy znajdziesz na przykład w naszej książce kucharskiej pt. „Lekka kuchnia”.

Oszczędność

Ulga dla portfela.

Przemyślane i oszczędne gotowanie. Korzystając z Thermomixa, można przygotować wiele potraw i wypieków ze świeżych składników, które są droższe w sklepie - chleb, dżemy, przeciery, soki, ciasto i pizza są gotowe w mgnieniu oka. Szybko i łatwo – bez jakichkolwiek chemicznych ulepszaczy i substancji. Nasz innowacyjny, wszechstronny pomocnik kuchenny to zdrowie i smak na Twoim stole.

Funkcjonalność

Wielofunkcyjne urządzenie kuchenne.

Oszczędność miejsca w kuchni: Thermomix to 12 różnych funkcji w jednym kompaktowym urządzeniu. Jego stylowy wygląd został uhonorowany nagrodą reddot. Wielofunkcyjność, innowacyjne rozwiązania technologiczne i łatwość obsługi – wszystko to oferuje Thermomix. Jego konstrukcja jest przemyślana w najdrobniejszych szczegółach. Każdy element został starannie zaprojektowany, by przy przygotowywaniu potraw używać jak najmniejszej liczby akcesoriów. Thermomix to mały, lecz niezastąpiony partner w nowoczesnej i zdrowej kuchni.

Ekologia

Niskie zużycie energii, duża przyjemność z pracy.

Thermomix jest niezwykle oszczędny również pod względem zużycia energii. Pozwala on ugotować kompletny posiłek dla całej rodziny z wykorzystaniem tylko jednego źródła energii. Tajemnica tkwi w „wielopoziomowym gotowaniu”. Ten sposób pozwala w ciągu zaledwie 30 minut przygotować smaczny i zdrowy posiłek złożony np. z ryby, jarzyn i dodatków, ograniczając czas i energię. Jakość, która się opłaca: Thermomix.

Szybkość

Najlepszy efekt w krótkim czasie.

Thermomix oszczędza czas. Podczas pieczenia lub gotowania warto mieć pod ręką to wszechstronne urządzenie. Szybko posieka zioła, automatycznie zamiesza gotowaną potrawę. W ten sposób nic się nie przypali. Wielofunkcyjny i wszechstronny, zaoszczędzi pracę i ułatwi życie. Podczas gdy Thermomix zajmuje się gotowaniem, masz czas na inne zajęcia.


Nie zwlekaj i wypróbuj Thermomix w swojej kuchni.

W ramach specjalnej prezentacji przedstawiciel opowie o zaletach Thermomixa. Przekonaj się sam, jak wyjątkowe innowacje techniczne i wysoką jakość oferuje firma Vorwerk.

 

Zamów prezentację

Zobacz, co potrafi
Thermomix

12 funkcji – jeden Thermomix! Tutaj poznasz szczegółowe informacje.

Odkryj funkcje Thermomixa

Zaawansowana
technologia

Innowacja i jakość – gwarantuje doskonałe efekty!

Szczegóły techniczne

Baza przepisów
na Thermomix

Na naszej platformie znajdziesz odpowiedni przepis na każdą okazję.

Przepisownia

Zamów prenumeratę Newslettera

Bądź na bieżąco z aktualnościami ze świata Thermomixa!

Zamów prenumeratę!

Przestrzegamy przed zakupem Thermomixa z niepewnego źródła w sklepach internetowych lub na portalach aukcyjnych! Więcej informacji