do góry

Przepisownia.pl - społeczność Thermomix

Setki zamieszczonych przepisów

www.przepisownia.pl to internetowy serwis społecznościowy dla fanów Thermomixa.  Można tutaj znaleźć przepisy lub podzielić się własnymi pomysłami z innymi użytkownikami. Początkujący czy zaawansowany:  każdy znajdzie tu dla siebie odpowiedni przepis na każdą okazję. Zaloguj się i odkrywaj świat przepisów na Thermomix!

Przepisy na Thermomix online

Ponad 3 500 przepisów na potrawy z Thermomixa…

Brak pomysłów na obiad? Na www.przepisownia.pl każdy znajdzie dla siebie odpowiedni przepis na potrawy z Thermomixa. Proste i wyrafinowane, wegetariańskie i mięsne, gotowane na Varomie, na słodko i na słono. Miejsce kulinarnych inspiracji – czeka tu na Państwa mnóstwo różnorodnych przepisów na potrawy z Thermomixa!

Ponad 19 000 zachwyconych użytkowników Thermomixa …

...  liczba ta stale rośnie. Przepisownia to nie tylko nowe przepisy na potrawy z Thermomixa, ale także nowi znajomi, których łączy jedna pasja: gotowanie z Thermomixem. W naszej społeczności można wymienić doświadczenia, opublikować własne przepisy na potrawy z Thermomixa, a także poznać nowych ludzi. Przepisownia czeka na nowych użytkowników!

 Korzyści w skrócie:

  • Inspiracje i nowe przepisy na potrawy z Thermomixa
  • Możliwość opublikowania własnych przepisów
  • Możliwość wymiany wskazówek i porad z innymi fanami Thermomixa
  • Wymiana doświadczeń z innymi członkami forum
  • Nowe kontakty, nawiązanie znajomości z osobami o podobnych zainteresowaniach

Przejdź do Przepisowni

Przejdź do forum


Nie zwlekaj i wypróbuj Thermomix w swoim domu.

W ramach prezentacji przedstawiciel opowie o zaletach Thermomixa. Przekonaj się sam, jak wyjątkowe innowacje techniczne i wysoką jakość  oferuje Wam firma Vorwerk.

Zamów prezentację

Przestrzegamy przed zakupem Thermomixa z niepewnego źródła w sklepach internetowych lub na portalach aukcyjnych! Więcej informacji