do góry

Technologia Thermomixa

System zabezpieczeń

Bezpieczeństwo obsługi Thermomixa to dla nas sprawa najwyższej wagi.

  • Elektroniczne zabezpieczenie silnika przed przeciążeniem.
  • Dopóki naczynie miksujące nie będzie dobrze zamknięte, nie można przestawić pokrętła obrotów w inne położenie.
  • Dopóki naczynie miksujące nie będzie dobrze zamknięte, nie można przestawić pokrętła obrotów w inne położenie.

Czytaj więcej

Naczynie miksujące

Specjalne, wykonane ze stali nierdzewnej naczynie miksujące jest wytrzymałe i trwałe. Dzięki dwulitrowej pojemności naczynia można w nim przygotować danie dla całej rodziny. Płyta grzewcza i czujnik temperatury są wbudowane w dno naczynia. Ergonomiczny uchwyt ułatwia panel wkładanie do korpusu Thermomixa.

Czytaj więcej

Płyta grzewcza

Temperaturę w naczyniu można regulować w zakresie od 37 do 100° C. Wbudowany czujnik temperatury pozwala na podgrzewanie składników do temperatury, jaka jest wymagana w przepisie. Ułatwia to kontrolę temperatury wykonywanej potrawy. Regulacja temperatury i nieprzerwanie obracające się noże zapobiegają przywieraniu potraw do dna naczynia. Nowatorska technika, która zachwyca i oszczędza czas.

Czytaj więcej

Silnik

Naprzód pełną parą: silnik Thermomixa spełnia najnowsze standardy techniczne i odznacza się wyjątkową mocą. Ponieważ nie zawiera żadnych zużywających się części, nie trzeba go oddawać do przeglądu czy konserwować. Posiada on automatyczne zabezpieczenie przed przegrzaniem. Innowacja i jakość Vorwerk.

Czytaj więcej

Waga

Kolejną ważną innowacją jest zintegrowana waga. Przycisk tarowania umożliwia ważenie składników potrzebnych do przygotowania potrawy. To oszczędność czasu i naczyń.

Czytaj więcej

Temperatura Thermomixa

Przycisk ustawiania temperatury pozwala na wybranie 8 różnych temperatur do gotowania wszelkiego rodzaju składników. Najniższa temperatura to 37°C, odpowiadająca temperaturze ciała, idealna do podgrzewania potraw dla dzieci, a najwyższa to temperatura Varoma, doprowadzająca do wrzenia zawartość naczynia miksującego, wytwarzająca parę wodną oraz zagęszczająca sosy i płyny.

Czytaj więcej

Inne funkcje

Na panelu sterującym Thermomixa obok pokrętła regulacji obrotów, przycisków zintegrowanej wagi oraz regulacji temperatury znajduje się również przycisk do ustawiania czasu. Dzięki niemu można zaprogramować czas gotowania potraw, zapobiegając ich rozgotowaniu.

Czytaj więcej

Przestrzegamy przed zakupem Thermomixa z niepewnego źródła w sklepach internetowych lub na portalach aukcyjnych! Więcej informacji