do góry

Uwaga!

Zadzwoń do nas:

71 / 78 07 200
71 / 78 07 222
8.00-16.00

Uwaga!

W internecie można znaleźć różne oferty sprzedaży Thermomixa. Umieszczane są one na portalach aukcyjnych lub w sklepach internetowych. Oferty te bardzo często pozornie wydają się klientowi korzystne.
Zaznaczamy, że oferty te nie są zamieszczane przez Vorwerk Polska.

Nasza firma oferuje Thermomix w ramach sprzedaży bezpośredniej u przedstawicieli handlowych. Przedstawiciele Vorwerk Polska nie mogą oferować sprzedaży urządzenia przez internet.

W zamieszczanych w internecie ofertach często używane jest logo lub zdjęcia, do których prawa autorskie ma tylko Vorwerk Polska. Zamieszczanie materiałów należących do Vorwerk przez osoby nieuprawnione może być utożsamiane z firmą Vorwerk i negatywnie wpływać na jej wizerunek wśród klientów i osób zainteresowanych Thermomixem.

Osoby próbujące sprzedać urządzenie przez internet często nie posiadają właściwej dokumentacji czy też korzystają z podejrzanych witryn internetowych.

Nasza firma zapewnia bezpieczny zakup Thermomixa i wysokiej jakości opiekę posprzedażową, wystarczy skontaktować się z przedstawicielem handlowym.

Zaznaczamy, że wszelkie reklamacje urządzenia, również akcesoriów i książek kucharskich, zakupionego na portalu aukcyjnym lub w sklepie internetowym, innym niż punkt internetowy Vorwerk Polska, nie będą rozpatrywane przez Vorwerk Polska.

Wiele osób, które zdecydowały się kupić Thermomix w internecie, żałuje swojego wyboru, gdyż zostały narażone na nieprzyjemności lub oszukane.

Książki kucharskie, które są sprzedawane na portalach aukcyjnych mają często zawyżone ceny, niezgodne z cennikiem Vorwerk Polska.

Unikaj ryzyka!

Proponujemy zorganizować prezentację Thermomixa, podczas której będą Państwo mieli okazję poznać wszystkie funkcje i zalety urządzenia, prezentowane przez przedstawiciela handlowego Vorwerk Polska. Klientom, którzy zakupili Thermomix oferujemy dodatkowo warsztaty kulinarne, newsletter, bezpłatną platformę z przepisami – Przepisownię, oficjalne forum Thermomix Polska.

Thermomix TM 31 mogą Państwo kupić w cenie 4 295 PLN w komplecie z książką podstawową „Radość gotowania”. Cena jest stała w całej Polsce.

Zostając naszym klientem są Państwo pod stałą opieką przedstawiciela handlowego. Jako gospodarz prezentacji zakończonej sprzedażą mogą Państwo otrzymać jeden z prezentów z katalogu.

Przestrzegamy przed zakupem Thermomixa z niepewnego źródła w sklepach internetowych lub na portalach aukcyjnych! Więcej informacji