Thermomix ® Nieograniczone możliwości za dotknięciem palca

Thermomix ® firmy Vorwerk jest unikalnym i uniwersalnym urządzeniem kuchennym, który zmieni Państwa sposób gotowania, umożliwiając uwolnienie Państwa całego potencjału kulinarnego, jednocześnie oszczędzając czas i nakład pracy. Jego kompaktowa konstrukcja sprawia, że urządzenie zajmuje niewiele miejsca na blacie kuchennym. Thermomix ® oferuje niezrównaną moc, różnorodność i innowacyjność, wykonując liczne zadania w kuchni.

Thermomix ® łączy w sobie 12 urządzeń z funkcjami, które obejmują ważenie, miksowanie, siekanie, mielenie, wyrabianie ciasta, blendowanie, gotowanie na parze, ubijanie, precyzyjne podgrzewanie, mieszanie i emulgowanie.
Nowy Thermomix ® przenosi funkcje kuchenne w wiek cyfrowy, z pięknym, kolorowym ekranem dotykowym, dzięki któremu można uzyskać dostęp do przepisów bezpośrednio na urządzeniu oraz umożliwia śledzenie ich za pomocą nośnika przepisów. Dzięki gotowaniu z ustawieniami przepisy stają się rzeczywistością. To innowacyjne, gwarantujące wspaniałe efekty gotowania rozwiązanie, pokazuje na ekranie dotykowym przepisy krok po kroku. Zostały one perfekcyjnie dopasowane do urządzenia - jedyne co muszą Państwo zrobić, to dodać składniki, a Państwa Thermomix ® ma automatycznie zapisane ustawienia czasu i temperatury. Jest to prosty i szybki sposób uzupełniający możliwości korzystania z dowolnej funkcji urządzenia w sposób całkowicie manualny, umożliwiając użytkownikowi gotowanie w wybrany przez niego sposób. Wiele opcji korzystania sprowadza się do łatwej obsługi urządzenia, dzięki jednemu pokrętłu i intuicyjnemu ekranowi dotykowemu. Prostota została odkryta na nowo.

do góry