Działanie urządzenia Thermomix ® jest oparte na połączeniu inteligentnej technologii oraz mnóstwa różnorodnych przepisów dopasowanych do urządzenia Thermomix ®. Wyszukiwanie nowych pomysłów i inspiracji jest jeszcze łatwiejsze dzięki platformie z przepisami na Thermomix ® oferującej setki przepisów, do których można uzyskać dostęp za pomocą komputera lub urządzenia mobilnego.  Dzięki nośnikowi przepisów na Thermomix ®, umożliwiającemu gotowanie z ustawieniami, przepisy można wyświetlić bezpośrednio na urządzeniu Thermomix ®. Podczas gotowania można przeglądać przepis po kroku na ekranie dotykowym.
Thermomix ® oferuje jeszcze więcej możliwości i osiągania wspaniałych efektów gotowania. Dzięki 12 funkcjom zawartym w jednym urządzeniu, wykonanie prawie każdego przepisu jest bardzo proste. Gotowanie w urządzeniu Thermomix ® pozwala oszczędzać czas, a także daje możliwość wykonywania innych czynności podczas gotowania lub po prostu na relaks. Aby gotowanie było jeszcze prostsze, polecamy funkcję gotowania z ustawieniami: wystarczy wybrać przepis z nośnika przepisów i przeglądać kroki przepisu na ekranie dotykowym, czas i temperatura są ustawiane automatycznie. Przygotowywanie niezwykle smacznych potraw w domu, nigdy wcześniej nie było tak proste. Zachęcamy do poznania sposobów gotowania w urządzeniu Thermomix ®, dzięki którym można osiągać wspaniałe efekty gotowania.

Kup Cook-Key ® teraz!

Cook-Key jest już dostępny w sprzedaży w cenie 545 zł.
Dzięki Cook-Key ® możesz wysyłać wszystkie swoje ulubione przepisy z Cookido® - platformy z przepisami na Thermomix ® bezpośrednio na ekran dotykowy swojego urządzenia Thermomix ® za pomocą Wi-Fi. Wszystkie przepisy z Cookidoo® - platformy z przepisami na Thermomix ® umożliwiają korzystanie z funkcji gotowania z ustawieniami, prowadzącej użytkownika, krok po kroku, podczas przygotowywania posiłków.

Cook-Key ® jest dostępny wraz z bezpłatnym abonamentem Cookidoo ® na 6 miesięcy.

Gotowanie z ustawieniami

Wspaniałe efekty gotowania, dzięki wskazówkom prowadzącym krok po kroku.

Gotowanie w urządzeniu 
Thermomix ®

Nieograniczone możliwości i dużo kulinarnych inspiracji.

do góry