Aromatyczna współpraca Thermomix & Dr. Oetker

Thermomix® na święta

Thermomix® na święta

W tym roku Święta Bożego Narodzenia będą wyjątkowo aromatyczne, ponieważ Vorwerk Polska podjął współpracę z firmą Dr. Oetker Polska. W ramach kooperacji powstała wspólna kolekcja przepisów na urządzenie Thermomix® z wykorzystaniem produktów Dr. Oetker.

Do podjęcia współpracy z firmą Dr. Oetker zainspirowały nas jakościowe produkty z linii „Ze świata natury”, wśród których znajdują się wyroby z wanilii z Madagaskaru, indonezyjski cynamon, czarne kakao, ekstrakt z brazylijskich pomarańczy, sycylijskich cytryn czy migdałów z Maroko. Ponad to święta  czasem wyjątkowych tradycji kulinarnych, które wiążą się z efektowanie prezentującymi się wypiekami. Lukrowane pierniczki, urocze ciasteczka czy misternie formowane drożdżowe ciasto to pozycje, których nie zabraknie na większości stołów w tym czasie. Dlatego wybór sprawdzonych produktów do dekorowania Dr. Oetker’a był dla nas oczywisty.   

Już 25 listopada premiera przepisów z kolekcji „Aromatyczne święta” na platformie Cookidoo®. Wśród przepisów na Thermomix® z wykorzystaniem produktów Dr. Oetker znajdą się ciasteczka i pierniczki, wypieki z serem, makiem i drożdżowe, także w wersji wytrawnej.  

Przy okazji zapraszamy do odwiedzania naszego tegorocznego świątecznego serwisu na platformie Cookidoo®, gdzie pojawią się również porady i sprytne rozwiązania, które pomogą Wam odnaleźć prawdziwą magię świąt daleką od żmudnych obowiązków.

Dr. Oetker Polska to rodzinna firma z wieloletnią tradycją na polskim rynku, specjalizująca się w produkcji ciast w proszku, deserów instant, dodatków do pieczenia, słodkich dekoracji, środków żelujących i pizzy mrożonej. Pierwsza fabryka w Polsce została otwarta już w 1922 r., w Gdańsku-Oliwie. Obecnie w ofercie znajduje się ponad 200 artykułów, produkowanych w trzech zakładach: w Gdańsku (produkty w proszku), w Łebczu (produkty mrożone) i Płocku (słodkie dekoracje). Od wielu lat marka Dr. Oetker utożsamiana jest przez konsumentów z produktami, które świetnie smakują, są najwyższej jakości i zawsze się udają. Firma zatrudnia w Polsce ponad 750 osób i eksportuje produkty do 50 krajów. Więcej świątecznych informacji od Dr. Oetker znajdziecie na ich świątecznej stronie.    

Umów się na prezentację urządzenia

Od ponad 130 lat oferujemy nowoczesne, innowacyjne i niezwykle trwałe produkty, z których skorzystały już miliony rodzin.