Idealny prezent na dzień mamy

Thermomix® TM6

Idealny prezent dla mamy
Wielkimi krokami zbliża się Dzień Mamy. To wyjątkowe święto, z okazji którego możemy szczególnie  podziękować im za troskę, miłość i poświęcenie, które włożyły w nasze wychowanie. Wiele osób zastanawia się, jaki prezent na tę okazję będzie odpowiedni? Kwiaty, biżuteria a może perfumy? Zakup idealnego prezentu może być dużym wyzwaniem. Wśród setek różnych propozycji warto wybrać ten, który sprawi, że mama się uśmiechnie. 

Im wcześniej zastanowimy się, co mogłoby sprawić prawdziwą radość mamie, tym większy uśmiech wywołamy na jej twarzy. Praktyczne prezenty mają przewagę nad kwiatami, czy biżuterią, ponieważ ułatwiają nam codzienne życie. Dlatego Thermomix® TM6 to pomysł na prezent, który sprawi radość nie tylko tym mamom, które uwielbiają gotować, ale również tym, które dopiero zaczynają swoją kulinarną przygodę. 

Thermomix® - czy warto? Kuchnia to prawdziwe królestwo wielu mam. To z nią wiąże się wiele rodzinnych wspomnień. Zapach drożdżowego ciasta, rosołu aromat niedzielnej pieczeni. To właśnie tam powstawały wszystkie smakołyki. By kuchnia zachęcała mamę do kulinarnych eksperymentów, powinna być dobrze wyposażona. Thermomix® TM6 to urządzenie, które sprawi, że nawet najtrudniejsza potrawa wyjdzie idealnie. Niezależnie, czy będą to tradycyjne polskie dania, czy kuchnia dalekiego wschodu. Thermomix® TM6 pozwoli udoskonalić - każdej mamie umiejętności w przygotowaniu perfekcyjnego tortu bezowego, soczystego gulaszu, czy domowego jogurtu. Wszystkie te pyszności przygotuje bez wysiłku i oszczędzając czas.

Prezent do kuchni dla mamy to Thermomix® TM6, który łączy 20 funkcji w jednym urządzeniu: waży, miesza, blenduje, emulguje, sieka, miksuje, rozdrabnia, mieli, ubija, wyrabia, roztapia, podgrzewa, gotuje w niskich i w wysokich temperaturach, na parze, praży, dusi, karmelizuje i rumieni. Dzięki niemu można tworzyć potrawy, które kiedyś wydawały się  trudne. Thermomix® TM6 jeśli zajmie główne miejsce w kuchni, to stanie się dodatkową parą rąk i zachęci mamę do kulinarnego eksperymentowania. Duży ekran dotykowy z łatwością przeniesie ją do platformy Cookidoo®,która jest źródłem inspiracji i pozwoli na łatwe planowanie posiłków. I choć mamy często mówią: „kochanie nic nie kupuj, ja wszystko mam” ten prezent naprawdę sprawi im wielką radość. Dzięki niemu zaoszczędzą dużo czasu i poczują się jak prawdziwy szef kuchni we własnym domu. Wyrabianie ciasta, fermentowanie, czy przygotowywanie domowych przetworów przestanie być czasochłonnym i męczącym zajęciem.

Jakie są zalety Thermomix® TM6? Mama doceni nie tylko wielofunkcyjność urządzenia oraz ułatwienie w przygotowaniu dań. Nowy Thermomix® TM6 posiada również funkcję mycia wstępnego, dlatego łatwo jest wyczyścić urządzenie po wyrabianiu ciasta, czy karmelizowaniu. Dodatkową zaletą jest możliwość mycia ruchomych elementów w zmywarce. Urządzenie Thermomix® jest także wyposażone w dokładną wagę, która ułatwia przygotowanie potraw, oraz pozwala na smaczne i zdrowe gotowanie, a przystawka Varoma umożliwia jednoczesne gotowanie dań na wielu poziomach.

Wciąż szukasz pomysłu na idealny prezent dla mamy? Thermomix®  to urządzenie, którym podziękujesz jej za wszystkie spędzone chwile w kuchni, gdy dbała o Ciebie i gotowała, jak byłeś dzieckiem. Skorzystaj z promocji kredytowej 10 i 20 rat 0% w dniach 11.05 -23.05.2021 r. Promocja dotyczy:

  1. Thermomix®  TM6 + Thermomix Friend® z naczyniem miksującym
  2. Thermomix®  TM6
Umów się na spotkanie z przedstawicielem handlowym Thermomix®  i zrób swojej mamie udany prezent.  

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

Od ponad 130 lat oferujemy nowoczesne, innowacyjne i niezwykle trwałe produkty, z których skorzystały już miliony rodzin.