Kulinarna podróż z Cookidoo ®

Kulinarna podróż z Cookidoo ®

Apetyczne potrawy, zapach egzotycznych przypraw, kolorowe owoce i warzywa – jedną z najlepszych rzeczy w podróżowaniu jest wyjątkowe jedzenie, które ma się okazję spróbować. Ponad 1500 przepisów na platformie Cookidoo ® sprawia, że pikantne smaki Meksyku, owocowe nuty Maroka oraz bogate aromaty Indii trafią prosto do twojej kuchni. 


Wakacje tuż tuż, a w powietrzu czuć nastrój podróżowania. Dlaczego by nie załapać bakcyla podróżowania otwierając sezon letni pysznym tajskim curry z krewetkami ? Albo motywem przewodnim ogrodowego party uczynić pełne smaku dania z Maroka, dzięki którym twoi goście poczują się, jakby jedli posiłek na jednym z mieniących się kolorami targów w Marakeszu. Dzięki urządzeniu Thermomix ® łatwo ugotujesz potrawy dowolnej kuchni. Odkryj świat przepisów z całego świata na naszej platformie z przepisami Cookidoo ® i wyrusz w kulinarną podróż z Azji po Amerykę Środkową.   

Cookidoo ® – kulinarny przewodnik turystyczny
Pamiętasz egzotyczne danie, którego spróbowałeś podczas spaceru po nocnym targu w tropikach? Albo przepyszne słodkości, które dostałeś jako pamiątkę z podróży i które smakowały jak baśń z tysiąca i jednej nocy? A może sam je przyrządzisz i pozwolisz Cookidoo ® zabrać się w miejsce pełne dobrych wspomnień i egzotycznych smaków? Od podróży dzieli cię tylko kilka kliknięć: Przejdź na  www.cookidoo.pl i poznaj mnóstwo przepisów na potrawy z całego świata. Tu niepotrzebne są bilety lotnicze – musisz tylko założyć konto użytkownika i wybrać swój cel podróży. W drogę!

Cały świat przy twoim stole
Trudno jest stworzyć autentyczny smak indyjskiego curry; kto wie, jak przyrządzić składniki takie jak pędy bambusa, komosa ryżowa czy też pestki granatu? Pozwól funkcji gotowania z ustawieniami pokazać ci, jak się to robi. Każdy przepis na platformie Cookidoo ® umożliwia korzystanie z funkcji gotowania z ustawieniami, która krok po kroku prowadzi cię przez proces gotowania dań z egzotycznego menu. Po prostu postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie dotykowym, a Thermomix ® zrobi resztę. Dzięki przepisom z funkcją gotowania z ustawieniami prędkość, temperatura oraz tryb mieszania dla każdego kroku są automatycznie zaprogramowane gwarantując, że każdy składnik będzie perfekcyjnie przygotowany i zachowa swój smak i świeżość.  

Przyłącz się do naszych podróży i na własne oczy przekonaj się, jak łatwo można przygotować dania kuchni innych krajów. W sześciu prostych filmach gotujemy potrawy typowe dla naszych ulubionych celów podróży:  greckie tzatziki, chińskie klopsiki, marokańskie falafele, indyjskie samosy, tajskie curry z krewetkami i koniecznie meksykańskie guacamole z mango. Przyrządź dania według  przepisów razem z naszym szefem kuchni  Thermomix ® i ciesz się pysznym jedzeniem na talerzu.
Zgłodniałeś? Wszystkie przepisy są dostępne na naszej platformie z przepisami.
Zapraszamy na Cookidoo ®!

Przejdź do Cookidoo®

Od ponad 130 lat oferujemy nowoczesne, innowacyjne i niezwykle trwałe produkty, z których skorzystały już miliony rodzin.