PREMIERA! "Disney i Thermomix® - Magia gotowania"

JUŻ TERAZ DOSTĘPNE

Niezwykła książka „Disney i Thermomix®. Magia gotowania” jest adresowana do miłośników bajek Disneya, a także gotowania oraz trendu DYI. To książka dla małych i dużych, dzięki której święta i rodzinne spotkania staną się wyjątkowe.

Właśnie z Myszką Miki, Kubusiem, Królową Elsą i Mowglim każde przyjęcie będzie fajne! Przygotowane przez Thermomix® przepisy z postaciami z filmów Disneya sprawią, że każde świętowanie się uda  – dzielimy się z Wami pomysłami na każdą imprezę! Dzięki urządzeniu Thermomix® i jego przepisom każda okazja będzie wyjątkowa. Dla dopełnienia atmosfery, książka zawiera również proste pomysły na dekoracje, które można wykonać przed  przyjęciem albo w jego trakcie – włączając wszystkich do zabawy.
Dodatkowo w naszym sklepie można nabyć uroczy zestaw kulinarny dla małego szefa kuchni!
Podczas przygotowywania filmowych przepisów z książki, fartuch doskonale ochroni ubranie przed zabrudzeniem, dzięki czemu można spokojnie skupić się na gotowaniu.
Pozwól się oczarować!

Przepisy do książki przygotowali Specjaliści ds. przepisów kulinarnych z Vorwerk w Niemczech we współpracy z Disneyem, ze strony polskiej opiekunką projektu była Maria Romaszkan, Młodszy Specjalista ds. przepisów kulinarnych. W książce znajduje się 40 przepisów na pyszne dania, inspirowane postaciami z filmów Disneya, na każdą okazję – od Świąt Wielkanocnych do Bożego Narodzenia i od Halloween, po niezwykłe przyjęcia dla dzieci. Aby ułatwić gotowanie, każdy przepis zilustrowano zdjęciami pokazującymi krok po kroku jego przygotowanie. Na końcu każdego rozdziału znajdziecie kreatywne pomysły na domowe dekoracje. Przygotowane wspólnie z dziećmi gwarantują doskonałą zabawę, a dodatkowo ożywią każdą imprezę.

W tym roku Myszka Miki obchodzi swoje 90 urodziny! Walt Disney stworzył tę postać 18 listopada 1928 r. Od momentu powstania do dzisiaj, najsłynniejsza mysz świata pojawiła się w ponad 120 animowanych tytułach. Można ją spotkać w najsłynniejszych parkach rozrywki na całym świecie, a także w naszej książce z przepisami na Thermomix®. Osobowość, którą nadał myszce jej twórca sprawiła, że pokochały ją nie tylko dzieci, ale również dorośli.

Książka powstała na podstawie umowy licencyjnej z Disneyem, dlatego też przepisy dostępne są wyłącznie w formie drukowanej (bez wersji cyfrowej na platformie Cookidoo®).


Przejdź do sklepu

Od ponad 130 lat oferujemy nowoczesne, innowacyjne i niezwykle trwałe produkty, z których skorzystały już miliony rodzin.