3. nagroda Superbrands 2021 dla marki Thermomix®

Nowość

Marka Thermomix® została po raz trzeci nagrodzona tytułem Superbrand Polska 2021. Tym samym kolejny raz potwierdziliśmy naszą przynależność do prestiżowego klubu najlepszych marek w Polsce.    

Superbrands to prestiżowe wyróżnienie, nazywane Oskarem dla marek, jest wyjątkowe, ponieważ do programu Superbrands nie można się zgłosić. Nagrodą wyróżniane są tylko marki, które przejdą przez rygorystyczny Proces Certyfikacji i uzyskają w nim odpowiednie wyniki. 

Superbrands od ponad 25 lat wyłania w 90 krajach najsilniejsze marki na poszczególnych rynkach i prezentuje historie ich sukcesów. Tytuł otrzymują marki, które osiągnęły najlepszą reputację w swojej dziedzinie i mistrzostwo w każdym z kluczowych obszarów funkcjonowania. 

W Polsce nagroda przyznawana jest od 14 lat. W jej ramach realizowane jest największe badanie konsumenckie rynku (10 tys. respondentów ocenia dwa tysiące marek), które wraz z głosowaniem Rady Marek, skupiającej wybitnych ekspertów z dziedziny reklamy, marketingu, PR i brandingu pozwala co roku wyróżnić najlepsze polskie marki. Wśród ekspertów znaleźli się m.in. analityk trendów Natalia Hatalska, ekspert od budowania marki Paweł Tkaczyk oraz specjaliści ds. marketingu z wiodących agencji marketingowych. Według badań ARC Rynek i Opinia z 2016 roku aż 63 proc. konsumentów chętniej sięga po produkty i usługi oznaczone godłem Superbrands. Godło oznacza bowiem markę godną zaufania, sprawdzoną przez konsumentów, o dobrej reputacji, oferującej swoim klientom produkty najwyższej jakości.  

W grupie Vorwerk nagrodą Superbrands zostały do tej pory wyróżnione dwa kraje. Portugalia otrzymała godło w latach 2010, 2011, 2012 dla marki Bimby® (pod taką nazwą w tym kraju znany jest Thermomix®). Superbrands przyznano także Vorwerk w Niemczech w 2014 roku, dzięki czemu firma dołączyła do grupy najlepszych, niemieckich marek.  

Od ponad 130 lat oferujemy nowoczesne, innowacyjne i niezwykle trwałe produkty, z których skorzystały już miliony rodzin.