Co jest najlepszym rozwiązaniem dla gotowania w domu?

Własna kuchnia

Moda na gotowanie trwa: coraz częściej wybieramy się do restauracji na obiad lub przygotowujemy go własnoręcznie we własnej kuchni. Jesteśmy bardziej skupieni na jakości i smaku jedzenia. A dzięki dzisiejszej technologii, również możemy oszczędzić czas.Chleb, pizza, słodkie bułeczki albo jogurt z owocami? Przekąski, które kiedyś były na czarnej liście, ze względu na "dodatki", które się w nich kryły, można przygotować samemu, wyłącznie z naturalnych składników. Podobnie zresztą jak wszelkie półprodukty, z których zrezygnowano dawno temu z obawy o ich wątpliwe pochodzenie. Dzisiaj nie trzeba rezygnować z niczego, bo rozwój techniki sprawia, że można z kilku świeżych składników w pół godziny wyczarować prosty obiad, a także przygotować coś bardziej skomplikowanego: całkowicie od podstaw, kontrolując każdy krok.

Dlatego też najlepszym rozwiązaniem dla Twojej kuchni jest Thermomix ® w kilka sekund posieka cebulę, orzechy, zioła a nawet mięso, tak drobno, jak sobie tego życzysz. Zmiksuje składniki na perfekcyjne ciasto, jedwabisty jogurt, lody albo kremowy mus owocowy. W jednej chwili umożliwi zrobienie pełnego posiłku na parze, a przygotowanie orzeźwiającego napoju – wprowadzi w życie zanim ugasisz pragnienie czymś, co akurat jest "pod ręką".

Thermomix ® to idealne rozwiązanie dla zabieganych rodziców. Mimo bogactwa różnorodnych funkcji - jest prosty i intuicyjny w obsłudze. Nawet najbardziej skomplikowane przepisy nie będą stanowiły wyzwania, dzięki specjalnej funkcji gotowania z ustawieniami. Jeśli tylko pozwolimy się prowadzić, Thermomix ® wyświetli nam, krok po kroku, dokładne instrukcje. Wystarczy dodawać składniki wtedy, gdy pokaże się takie polecenie. Thermomix ® zajmie się ważeniem, ustawi temperaturę, odpowiedni czas. Twoim zadaniem jest tylko potwierdzenie ustawień poprzez przekręcanie pokrętła obrotów. Co istotne, w każdym momencie możesz pominąć instrukcję i ręcznie dostosować ustawienia, dzięki czemu przygotujesz swoje ulubione potrawy lub stworzysz całkiem nowe dania. Dodatkowo na platformie Cookidoo ® można zaplanować menu tygodniowe, stworzyć listę zakupów, a dzięki Cook-Key ® przesłać zaplanowane przepisy bezpośrednio na ekran urządzenia.

Zamów prezentację

Od ponad 130 lat oferujemy nowoczesne, innowacyjne i niezwykle trwałe produkty, z których skorzystały już miliony rodzin.