Czy chcesz zostać perfekcyjnym Panem lub Panią domu?

Nowoczesne podejście do gotowania

Sztuka kulinarna jest praktykowana od wieków. Przez lata przechodziła wiele faz rozwoju, a kobiety, które były głównymi jej adeptkami, otrzymywały różne akcesoria mające za zadanie ułatwienie im wykonywania tego kunsztu. W XXI wieku nowoczesna i perfekcyjna Pani domu zna nietuzinkowe sztuczki, a nowoczesny Pan domu - rządzi w swojej kuchni wraz z urządzeniem Thermomix ®.Nowoczesność to przede wszystkim umiejętność funkcjonowania na wielu płaszczyznach. Kiedy w domu pojawiają się dzieci, niespodziewani gości czy wymagający teściowie – nie tylko Pani domu powinna być gotowa na każdą niespodziewaną okoliczność. Dotyczy to również Pana domu, który w dzisiejszych czasach na równi z kobietą zajmuje się gospodarstwem domowy. Dlatego z pomocą przychodzi urządzenie Thermomix ®, które w innowacyjny sposób łączy  w sobie 12 funkcji. Kolorowy ekran dotykowy umożliwia wyświetlanie wszelkich informacji o przepisie, a dzięki podłączeniu Cook-Key ® możliwe jest przygotowanie potrawy w trybie gotowania z ustawieniami, które krok po kroku prowadzą użytkownika przez wszystkie etapy przepisu. Thermomix ® wówczas samodzielnie ustawia parametry zgodne z treścią przepisu, znacząco ułatwiając proces gotowania.

Co można wykonać przy użyciu urządzenia?

Praktycznie wszystko. Jedynym ograniczeniem pozostaje tylko fantazja. Urządzenie Thermomix ® z łatwością zmiksuje wszystkie składniki na krem do sobotniego ciasta oraz zblenduje warzywa na pożywną zupę krem, nie tylko dla najmłodszych. Osoby podążające za kulinarnymi trendami z powodzeniem wykorzystają funkcję gotowania na parze, prostej i przyjemnej dzięki przystawce Varoma. Tą opcję pokochają wszyscy, którzy dbają o linię i gotują dla więcej niż jednej osoby, ponieważ podczas tej czynności można jednocześnie gotować na kilku poziomach jednocześnie – w naczyniu miksującym i przystawce. Funkcje ubijania, mieszania czy wyrabiania ciasta dostępne w jednym urządzeniu to rozwiązanie dla miłośników domowych wypieków. Kruche bezy czy makaroniki udadzą się za każdym razem i niejednokrotnie zaskoczą gości, a domowy chleb, wyrobiony przy pomocy urządzenia Thermomix ® będzie smakował jak z najlepszej piekarni. Dodatkowo urządzenie umożliwia rozpuszczanie np. czekolady do polew, siekanie składników na sałatki, a także mielenie, warzenie oraz emulgowanie. Ta swoista „prawa ręka” w domowym zaciszu nie tylko skraca czas przygotowania wielu potraw, ale dba również o to, aby nigdy nie kończyły się na nie pomysły!Zamów prezentację

Od ponad 130 lat oferujemy nowoczesne, innowacyjne i niezwykle trwałe produkty, z których skorzystały już miliony rodzin.