Jak zostać szefem własnej kuchni?

Mężczyźni gotują

Od mężczyzn w kuchni oczekuje się dziś znacznie więcej niż tylko przygotowania tradycyjnych kanapek czy owsianki. Jeśli więc chcesz pokazać, że zmysły potrafisz rozbudzać na wiele różnych sposobów, musisz się wysilić. Na szczęście, nie tak bardzo jak dawniej, bo dzisiaj z pomocą przychodzi technologia.

Thermomix ® to idealne urządzenie dla osób, które lubią proste i szybkie gotowanie. Doskonale nadaje się również do przygotowywania zdrowych i przemyślanych posiłków - pozwala gotować smacznie i z pomysłem. I tak z łatwością stworzymy pełne witamin smoothie, które ugasi pragnienie ukochanej po porannym joggingu i doda jej energii na cały dzień. Świeże i ciepłe pieczywo bez wychodzenia z domu? Nic prostszego. Przyrządzenie pożywnego obiadu na parze także nie będzie stanowiło problemu, nawet dla początkującego kucharza. 

Thermomix ® może być idealnym przewodnikiem po kulinarnym świecie. Wystarczy na ekranie dotykowym wybrać przepis, który wcześniej został dodany do Ulubionych na Cookidoo ®, zsynchronizować Cook-Key ® i… postępować zgodnie z instrukcjami, które wyświetlają się na ekranie. Urządzenie samo podpowie, których składników brakuje, kiedy należy je dodać i zadba o to, by temperatura była odpowiednia. Można w nim miksować, gotować, a nawet wyrabiać ciasto.

Bez względu na to, czy chcemy oczarować gości domowym jedzeniem "jak u mamy", czy zaskoczyć czymś egzotycznym lub wykwintnym – Thermomix ®  jest idealnym asystentem. Z jego pomocą przygotujemy dania na bazie czerwonego mięsa, ale także inne potrawy, które w wersji "na mieście" faktycznie nie są najzdrowszą propozycją. Pizza, burger czy sos do steków – pod warunkiem, że przygotowane zostaną samodzielnie, całkowicie od podstaw, ze składników, których pochodzenia jest się pewnym, to rozkosz smaku, która nie oznacza całkowitej rezygnacji z diety.

Sprawdź możliwości urządzenia

Od ponad 130 lat oferujemy nowoczesne, innowacyjne i niezwykle trwałe produkty, z których skorzystały już miliony rodzin.