Superbrands – nagroda dla marki Thermomix®

Nowość

Marka Thermomix® została nagrodzona tytułem Superbrand Polska 2019. Tym samym dołączyliśmy do prestiżowego klubu najlepszych marek w Polsce. To prestiżowe wyróżnienie jest wyjątkowe, ponieważ do programu Superbrands nie można się zgłosić – tylko marki, które przejdą przez rygorystyczny Proces Certyfikacji i uzyskają w nim odpowiednie wyniki – mogą uzyskać ten status.


Superbrands
od ponad 20 lat wyłania w 80 krajach najsilniejsze marki na poszczególnych rynkach i prezentuje historie ich sukcesów. Tytuł otrzymują marki, które osiągnęły najlepszą reputację w swojej dziedzinie, osiągnęły mistrzostwo w każdym z kluczowych obszarów funkcjonowania.

W Polsce nagroda przyznawana jest od 12 lat. W jej ramach realizowane jest największe badanie konsumenckie rynku (10 tys. respondentów ocenia dwa tysiące marek), które wraz z głosowaniem Rady Marek skupiającej wybitnych ekspertów z dziedziny reklamy, marketingu, PR i brandingu pozwala co roku wyróżnić najlepsze polskie marki. W polskim Klubie Superbrands znalazły się takie marki jak m.in. Apart, Cisowianka, Morliny, Atlas, Winiary, Hortex, Dr Irena Eris, W. Kruk, LOT, A. Blikle, E. Wedel, Radio Zet, Twój Styl.

Według badań ARC Rynek i Opinia z 2016 roku aż 63 proc. konsumentów chętniej sięga po produkty i usługi oznaczone godłem Superbrands. Godło oznacza bowiem markę godną zaufania, sprawdzoną przez konsumentów, o dobrej reputacji, oferującej swoim klientom produkty najwyższej jakości.
W koncernie Vorwerk nagrodą Superbrands zostały do tej pory wyróżnione dwa kraje. Portugalia otrzymała godło w latach 2010, 2011, 2012 dla marki Bimby® (pod taką nazwą jest w tym kraju znany Thermomix®). Superbrands przyznano także Vorwerk w Niemczech w 2014 roku, dzięki czemu firma dołączyła do grupy najlepszych, niemieckich marek.

Od ponad 130 lat oferujemy nowoczesne, innowacyjne i niezwykle trwałe produkty, z których skorzystały już miliony rodzin.