TM6. Nowy Thermomix®

Nowość

„Wciąż rozwijamy i udoskonalamy nasze produkty, bo wiemy, że nasi klienci zawsze mają nowe życzenia, a ich potrzeby się wciąż zmieniają. To właśnie jest głównym źródłem inspiracji oraz podstawą nowych funkcjonalności urządzenia Thermomix® TM6” - Dirk Reznik, CEO Vorwerk Thermomix®.

Thermomix® TM6 łączy 20 funkcji w jednej kompaktowej obudowie: waży, miesza, blenduje, emulguje, sieka, miksuje, rozdrabnia, mieli, ubija, wyrabia, roztapia, podgrzewa, gotuje, gotuje w niskich i w wysokich temperaturach, gotuje na parze, praży, dusi, karmelizuje, rumieni i gwarantuje wspaniałe efekty gotowania. Thermomix® TM6 potrafi wiele więcej – dzięki niemu ulubione dania stają się potrawami godnymi gwiazdek Michelin. Uwaga miłośnicy mięsa: dzięki funkcji Wysokich Temperatur, wykorzystywanemu w niektórych przepisach, nowy Thermomix® TM6 to gwarancja apetycznych aromatów. Nawet zrumienienie mięsa, cebuli albo przygotowanie pysznego karmelu to dla nowego modelu żaden problem. Tryb Sous-vide idealnie nadaje się do gotowania szczególnie delikatnego mięsa, ryb i jarzyn, zaś fani jogurtu i kimchi mogą cieszyć się trybem Fermentowania. A w przygotowaniu znakomitych soczystych mięs lub dżemów owocowych przyda się tryb Wolnego Gotowania, dzięki któremu wszystkie potrawy są przygotowywane w niskiej temperaturze.
Za pomocą dużego ekranu dotykowego masz dostęp do wszystkich funkcji i trybów gotowania oraz bezpośredni dostęp do platformy Cookidoo®. Zintegrowana z urządzeniem platforma Cookidoo® jest źródłem inspiracji kulinarnych i praktycznym narzędziem planowania posiłków. Platforma jest dostępna: na ekranie urządzenia, komputera, tabletu lub smartfonu, także jako aplikacja na iOS lub Android. Na Cookidoo® można znaleźć kilka tysięcy przepisów w języku polskim, wszystkie z funkcją gotowania z ustawieniami, która prowadzi użytkownika, krok po kroku, wyświetlając instrukcje na ekranie dotykowym urządzenia Thermomix®.

Zamów prezentację

Od ponad 130 lat oferujemy nowoczesne, innowacyjne i niezwykle trwałe produkty, z których skorzystały już miliony rodzin.