„Pełne zdrowia. Menu na Thermomix®. Daria Ładocha”

PREMIERA KSIĄŻKI

Nowy Rok rozpoczynamy wyjątkową książką. Przyda się ona nie tylko tym, którzy w styczniu postanowili zabrać się za zrzucenie kilku zbędnych kilogramów, ale także wszystkim, którzy chcieliby zmienić swoją dietę na zdrowszą.

Daria Ładocha, coach zdrowia, dietetyk, prowadząca programy kulinarne w TVN, Food Network i Kuchnia+ przygotowała we współpracy z firma Melvit 60 przepisów na zdrowe dania na Thermomix®. W książce znalazły się przepisy na dania z pełnowartościowych składników, począwszy od pełnych energii śniadań, przez kolorowe sałatki i proste do zabrania lunche, aż do pełnych dań obiadowych i słodkich deserów.
Wszystkie dania przygotowane są w oparciu o produkty firmy Melvit, znanego producenta mąk i kasz. Bez zbóż i ich przetworów nie ma bowiem zdrowej diety!  Nie bez powodu znajdują się one w ważnym miejscu piramidy żywieniowej, zaraz za aktywnością fizyczną oraz warzywami i owocami. Dostarczają do organizmu błonnika, pomagają dbać o kondycję naszych jelit, a także trzymać w ryzach nasz cholesterol, są bogate w witaminy np. z grupy B, tak ważne dla funkcjonowania układu nerwowego. To tylko niektóre powody, dla których produkty zbożowe powinny być stałą pozycją w codziennym menu. Dzięki dostosowaniu przepisów do urządzenia Thermomix® ich przygotowanie jest proste i szybkie. Pozwoli to na wygospodarowanie dodatkowego czasu na trening lub spacer.

Autorką przepisów do książki jest Daria Ładocha – znana propagatorka zdrowego żywienia, dziennikarka, coach zdrowia, dietetyk, prowadząca programy kulinarne w TVN, Food Network i Kuchnia+. Zgodnie z promowaną ideą świadomego żywienia Daria Ładocha tworzy swoje przepisy w oparciu o indywidualny dobór składników, niekolidujących z alergiami pokarmowymi. Dlatego też w swoich przepisach stara się korzystać ze zdrowych zamienników cukru białego, mleko krowie zastępuje mlekiem roślinnym. Nie bez powodu więc przepisy zawarte w książce, w dużej mierze pozbawione są produktów mlecznych. Będą więc idealną propozycją dla osób nietolerujących laktozy, a część z nich to również propozycje bezmięsne – przystosowane do diety wegetariańskiej i wegańskiej.

Przejdź do sklepu

Od ponad 130 lat oferujemy nowoczesne, innowacyjne i niezwykle trwałe produkty, z których skorzystały już miliony rodzin.