Główny Księgowy/Accounting and Controlling Manager

Miejsce pracy: Wrocław

          WACHLARZ MOŻLIWOŚCI DLA CIEBIE:

          •Prowadzenie księgowości i kontrolingu spółki
          •Zarządzanie zespołem, dbanie o wysoki poziom motywacji i zaangażowania, mentoring
          •Dbałość o aktualność zasad i procedur rachunkowości
          •Dostarczanie terminowej i czytelnej informacji zarządczej, wspomagającej podejmowanie decyzji
          •Koordynowanie procesu budżetowania
          •Kontrolowanie i przeprowadzanie analizy realizacji zadań budżetowych,
          •Sporządzanie pakietów sprawozdawczych, prognoz, raportów biznesowych (dziennych, tygodniowych, miesięcznych)
          •Zapewnienie terminowego i prawidłowego zamknięcia miesiąca
          •Tworzenie narzędzi i modeli dla celów bieżącego i długoterminowego kontrolingu operacyjnego
          •Monitorowanie, kontrola i usprawnianie procesów finansowych wewnątrz organizacji
          •Współpraca z audytorami oraz innymi partnerami

          DOCENIAMY:

          •Minimum 4 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem finansowym
          •Umiejętności zarządcze budujące zaangażowanie zespołu i wspierające rozwój ludzi
          •Wykształcenie wyższe kierunkowe: ekonomia, rachunkowość, controlling
          •Znajomość międzynarodowych i polskich standardów rachunkowości
          •Umiejętność ustalania priorytetów i skutecznego organizowania pracy zespołu
          •Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne pozwalające na wnioskowanie w warunkach wysokiej złożoności zagadnień
          •Krytyczne myślenie i dociekliwość w rozwiązywaniu problemów
          •Samodzielność i dynamika w działaniu;
          •Wysokie umiejętności komunikacyjne i budowania relacji
          •Biegła znajomość pakietu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem znajomości MS Excel
          •Mile widziana znajomość systemu SAP
          •Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
          Więcej informacji

          Specjalista ds. kontaktów z klientem

          Opis stanowiska:

                  • telefoniczna obsługa klienta w zakresie rozmów przychodzących;
                  • udzielanie informacji w obszarze powierzonych kompetencji;
                  • rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez klientów wewnętrznych i zewnętrznych;
                  • obsługa zgłoszeń i reklamacji;
                  • udzielanie odpowiedzi na korespondencję mailową;
                  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

                  Dołącz do nas

                  Jeśli nie znalazłeś stanowiska odpowiadającego Twoim zainteresowaniom zawodowym, zachęcamy do zalogowania się w naszym systemie rekrutacyjnym, umożliwi nam to kontakt z Tobą kiedy pojawi się nowa oferta pracy.

                  Jesteśmy firmą, dla której takie wartości jak:

                  • Promowanie innowacyjnych rozwiązań
                  • Uparte dążenie do najwyższej jakości
                  • Długofalowe myślenie w ramach rodzinnej organizacji
                  • Projektowanie przez ludzi – dla ludzi
                  • Tworzenie możliwości rozwoju

                  stanowią fundament i kierunek do dalszego działania.

                  Korzyści z pracy w Vorwerk Polska

                  Od ponad 130 lat oferujemy nowoczesne, innowacyjne i niezwykle trwałe produkty, z których skorzystały już miliony rodzin.