Często zadawane pytania

Jako przedstawiciel są Państwo stale w centrum uwagi, ciesząc się wsparciem przyjaznego zespołu niezależnie od tego, czy współpracują Państwo jako przedstawiciel w pełnym czy niepełnym wymiarze czasu. Podczas przeprowadzanych prezentacji potencjalni klienci mogą zobaczyć wysokiej jakości urządzenie kuchenne w ich własnej kuchni. Przedstawiciele są zawsze mile widziani u klientów, którzy chcą wypróbować możliwości urządzenia Thermomix ® na żywo. W przyjaznej, domowej atmosferze przedstawiciele prezentują urządzenie kuchenne gospodarzowi prezentacji i pozostałym gościom. Rekomendacje mają znaczenie a miła, przyjemna atmosfera podczas prezentacji sprawia, że entuzjastycznie nastawieni goście chętnie zorganizują prezentację u siebie w domu dla swoich bliskich. Przedstawiciele spotykają się regularnie, by podzielić się doświadczeniami ze współpracy, wesprzeć inne osoby i gotować razem w urządzeniu Thermomix ®. Oferujemy przedstawicielom bezpłatny system szkoleń i mnóstwo praktycznych wskazówek, pozwalających na rozpoczęcie współpracy i jej kontynuację w dłuższej perspektywie. 

Tak, zadaniem przedstawiciela jest przekazywanie wiedzy na temat urządzenia Thermomix ®. Odbywa się to poprzez prezentację. Można najpierw spróbować sił gotując dla własnych przyjaciół – jest to wspaniały sposób na naukę, jak w rodzinnej atmosferze wzbudzić entuzjazm u innych. Ta metoda została sprawdzona i działa bardzo dobrze. Zobaczą Państwo, jak inni zostają zainspirowani urządzeniem Thermomix ® i chcą sprawdzić jego zalety na żywo. Jest to produkt, któremu można zaufać i który ludzie pokochają.

Tak – częścią naszego wsparcia jest przeprowadzenie szkoleń bez jakichkolwiek zobowiązań finansowych, wypożyczamy Thermomix ® na pierwsze 75 dni. A nawet lepiej – wraz z pierwszymi sprzedażami otrzymasz własny Thermomix ®.

Udzielamy wszelkich informacji, aby wesprzeć Państwo jako przedstawiciela w pierwszych dniach i tygodniach. Oferujemy doskonały program dla nowych przedstawicieli. Jeśli spodoba się Państwu współpraca w charakterze przedstawiciela handlowego Vorwerk, pozostaną Państwo w programie dla nowych przedstawicieli przez kolejne 60 dni. Szkolenia, które przeprowadzamy są darmowe i pozwalają osiągnąć oczekiwany sukces. Opracowaliśmy program praktycznych modułów szkoleniowych, które pomogą Państwu w nabyciu wiedzy i umiejętności wymaganej podczas współpracy. Bieżącego wsparcia udzieli Państwu również Kierownik Grupy.

Państwa zarobki uzależnione są od sprzedaży urządzeń Thermomix ®. Oferujemy system wynagrodzeń zależny od efektywności. Państwa potencjalne przychody zależą od poświęconego czasu i skuteczności – oznacza to, że mogą Państwo wyznaczać sobie własne cele. Dyrektor Okręgu na Spotkaniu Informacyjnym poinformuje o potencjalnych zarobkach i odpowie na wszystkie pytania. Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić Czek Polecający, który wręczył Państwu przedstawiciel handlowy podczas prezentacji lub wypełnić formularz kontaktowy na stronie.

Historie sukcesuProfil współpracy

Od ponad 130 lat oferujemy nowoczesne, innowacyjne i niezwykle trwałe produkty, z których skorzystały już miliony rodzin.