SUKCES TO MAGICZNE SŁOWO. BARDZO WIELE OSÓB GO PRAGNIE I NIKT NIE JEST Z GÓRY PRZEGRANY. SUKCES SKŁADA SIĘ Z WIELU ELEMENTÓW I KAŻDY MOŻE GO OSIĄGNĄĆ ZARÓWNO NA PŁASZCZYŹNIE OSOBISTEJ, JAK I ZAWODOWEJ, MUSI TYLKO TEGO BARDZO CHCIEĆ.

Nazywam się Róża Pająk, razem z mężem Wieśkiem rozpoczęliśmy naszą przygodę z firmą Vorwerk w 1998 r. Wtedy już od piętnastu lat byliśmy szczęśliwym małżeństwem, posiadającym trójkę dzieci. Wiesiek pracował w dużej firmie, a ja realizowałam się na płaszczyźnie życia rodzinnego, wychowując dzieci. Było to wówczas dla mnie sprawą kluczową. Spotkanie pani Marii Polok, a także poznanie urządzenia Thermomix ®, było dla nas bardzo ważnym wydarzeniem. Fascynacja urządzeniem Thermomix ® spowodowała, że podjęliśmy decyzję o rozpoczęciu współpracy z firmą Vorwerk. 

SPRZEDAŻ THERMOMIXA TO ZADANIE FASCYNUJĄCE, LECZ WYMAGAJĄCE OKREŚLONEGO WYSIŁKU. STWARZA ONO MOŻLIWOŚĆ POZNANIA WIELU CIEKAWYCH LUDZI, PROMOWANIA IDEI ZDROWEGO ŻYWIENIA I NIESIENIA POMOCY INNYM W DRODZE DO KARIERY ZAWODOWEJ PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO.

Moja przygoda z firmą Vorwerk rozpoczęła się w 1994 r. w Neuss (Niemcy), na prezentacji urządzenia Thermomix ® TM3300, prowadzonej przez prezenterkę Danutę Noras. Do kraju przyjechaliśmy z urządzeniem i postanowieniem rozpowszechniania urządzenia Thermomix ® na polskim rynku. 

URZĄDZENIE TAK MI SIĘ SPODOBAŁO, ŻE, NIE TYLKO JE KUPIŁAM, ALE TAKŻE ZDECYDOWAŁAM SIĘ NA PODJĘCIE WSPÓŁPRACY Z FIRMĄ, KTÓRA GO PRODUKUJE.

W pewnym momencie pogodzenie pracy w szkole z pracą w Vorwerk, a także z życiem rodzinnym, stało się niemożliwe. Miałam wówczas dwóch dorastających synów, mnóstwo zajęć z uczniami i prezentację niemal każdego dnia. Stwierdziłam, że sprzedaż urządzenia Thermomix ® daje mi większe możliwości i odeszłam z pracy w szkole. Jak się okazało, była to trafna decyzja. Po pracy jako przedstawiciel handlowy, zostałam Kierownikiem Grupy, a potem Dyrektorem Okręgu Warszawskiego. Od kilku lat jestem jednym z czterech Dyrektorów Regionu w Vorwerk Polska i zarządzam ponad 500-osobową strukturą. Z firmą Vorwerk mogłam podróżować po świecie, zdobywać nagrody mniejsze i bardzo duże w różnego rodzaju konkursach, a przede wszystkim rozwijać się i zdobywać kolejne szczeble w karierze. 
KorzyściDołączenie do zespołu

Od ponad 130 lat oferujemy nowoczesne, innowacyjne i niezwykle trwałe produkty, z których skorzystały już miliony rodzin.