Przedstawiciele sprzedają Thermomix® podczas prezentacji w domach osób, które chcą poznać urządzenie i jego funkcje. Prezentacje odbywają się tylko na zaproszenie gospodarza. Przedstawiciele handlowi podczas prezentacji przekazują potencjalnym klientom wszystkie informacje niezbędne do poznania urządzenia i podjęcia decyzji o zakupie. Jeśli Państwa pasją jest jedzenie i spotykanie nowych ludzi, ta współpraca jest idealnym rozwiązaniem.

Korzyści ze współpracy

W Vorwerk Polska przywiązujemy dużą wagę do różnorodnych umiejętności, również tych zdobytych podczas wykonywania prac domowych. Jeśli poszukują Państwo możliwości powrotu do życia zawodowego w Vorwerk doświadczenie osoby zarządzającej domem, posiadającej zdolności organizacyjne jest nieocenione. Wiedza o tym, jak często życie rodzinne jest skupione wokół kuchni dodatkowo wpływa na dostrzeżenie ważności urządzenia Thermomix ® jako jej niezbędnej części. Państwa współpraca dopasuje się do stylu życia, gdyż oferujemy elastyczność współpracy, która zależy od poziomu zaangażowania. Jeśli dysponują Państwo tylko ograniczonym czasem mogą Państwo traktować współpracę jako dodatkowy zarobek, ale mogą Państwo również poświęcić więcej czasu i zbudować karierę, która zapewni utrzymanie całej rodzinie. Zaangażowanie we współpracę zostanie wynagrodzone: Vorwerk Polska zapewnia współpracę w grupie, która dostrzeże i doceni efektywność czy skuteczność, co znajdzie odzwierciedlenie w Państwa zarobkach. Oferujemy także nagrody za wyjątkowe wyniki, w tym premie dla najlepszych przedstawicieli lub nagrody rzeczowe. Do Państwa należy decyzja, kiedy chcą współpracować i ile czasu chcą poświęcić na współpracę i jak dostosują współpracę do zmian w Państwa sytuacji życiowej. Zależy nam na długoterminowej współpracy, dając szansę przedstawicielom na spojrzenie na swoją karierę w Vorwerk Polska w dłuższej perspektywie. Współpraca stawia Państwa w centrum wydarzeń – pasuje do stylu życia i daje szansę pokazać wartościowy produkt podczas prezentacji. Oprócz tego, że dajemy Państwu opcje rozwoju i wsparcie jako jednostce, mocno wierzymy również w pracę zespołową. Dokładamy starań, aby osiągnęli Państwo w dłuższej perspektywie sukces. Fantastyczny produkt i wspaniała współpraca: jesteśmy przekonani, że Państwo podzielą naszą pasję do urządzenia Thermomix ®. Wiemy, że ciekawe zajęcie, atrakcyjne zarobki i bezpłatne szkolenia czynią współpracę jeszcze bardziej satysfakcjonującą.

Wyślij zgłoszenie
Historie sukcesu

Od ponad 130 lat oferujemy nowoczesne, innowacyjne i niezwykle trwałe produkty, z których skorzystały już miliony rodzin.