Nasi przedstawiciele zapewniają, że każdy aspekt Państwa podróży kulinarnej z urządzeniem Thermomix ® jest prosty i bezstresowy. Zaczyna się ona od podjęcia decyzji o zamówieniu urządzenia Thermomix ® – nasz przedstawiciel może Państwu w tym pomóc zaraz po prezentacji lub w każdym momencie, gdy podejmą Państwo decyzję o zakupie. Jednakże zobowiązujemy się zapewnić Państwu wsparcie po otrzymaniu Thermomixa i dostarczyć wszystko, czego Państwo potrzebują, by przystąpić do gotowania wspaniałych dań w Thermomixie już od pierwszego dnia. Wraz z urządzeniem otrzymają Państwo pełny zestaw akcesoriów, które pozwalają wykorzystać wszystkie kreatywne możliwości urządzenia, a także znakomitą książkę kucharską, która pomoże Państwu odkryć cały świat kulinarny z przepisami gwarantującymi wspaniałe efekty gotowania. Jeśli nadal potrzebna będzie Państwu pomoc, nasi przedstawiciele będą do Państwa dyspozycji w każdej chwili, odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą rozpocząć korzystanie z urządzenia. 

Osobista prezentacja

Zamów prezentację

Jedno urządzenie - wiele możliwości. Wystarczy poświęcić trochę czasu, aby dowiedzieć się, co Thermomix ® ma do zaoferowania. Już dzisiaj zamów bezpłatną prezentację.

Prezentacja urządzenia

Od ponad 130 lat oferujemy nowoczesne, innowacyjne  i niezwykle trwałe produkty, z których skorzystały już miliony rodzin.