Oferujemy bezpłatną, całkowicie niezobowiązującą prezentację w Państwa domu w dogodnym dla Państwa terminie. Prezentacja prowadzona przez przedstawiciela handlowego dostarczy niezapomnianych wrażeń kulinarnych. Pokażemy, jak w Państwa kuchni można przygotować fantastyczny, pyszny posiłek z niewiarygodną łatwością. Zobaczyć, znaczy uwierzyć  - i spróbować również! Podczas prezentacji pokażemy Państwu, jak działają wszystkie funkcje, przygotowując pięć przykładowych potraw dla Państwa, Państwa rodziny i przyjaciół. Uzyskają Państwo wiele informacji, ale przede wszystkim będą się Państwo dobrze bawić i delektować wspaniałym jedzeniem. A wszystko to niezobowiązująco, bez presji na podjęcie szybkiej decyzji. Dajemy czas na zastanowienie się, czy Thermomix ® jest urządzeniem dla Państwa.

Osobista prezentacja

Zamów prezentację

Jedno urządzenie - wiele możliwości. Wystarczy poświęcić trochę czasu, aby dowiedzieć się, co Thermomix ® ma do zaoferowania. Już dzisiaj zamów bezpłatną prezentację.

Dostawa

Od ponad 130 lat oferujemy nowoczesne, innowacyjne i niezwykle trwałe produkty, z których skorzystały już miliony rodzin.