Thermowizja - spotkanie online

Nasi przedstawiciele są do Waszej dyspozycji. Podczas Thermowizji – specjalnego spotkania online można poznać najważniejsze funkcje urządzenia, praktyczne wskazówki jak z niego korzystać, jak również kulinarne inspiracje.

Wypełnij formularz
Krok 1 z 3
Zamów prezentację
Wypełnij formularz
Krok 2 z 3
Wypełnij formularz
Krok 3 z 3
Informacja
* = Pola obowiązkowe

Jak kupić Thermomix®?

Thermomix® TM6

Pakiet
Thermomix® TM6 to kolejna kulinarna rewolucja, dzięki funkcjom takim jak: Wysokie Temperatury, Sous-vide, Wolne Gotowanie oraz Fermentowanie. Ponadto ma wbudowane Wi-Fi, a platforma Cookidoo® jest zintegrowana z urządzeniem i łączy się z nim w czasie rzeczywistym. Dzięki temu Twoje wybrane przepisy czy utworzone kolekcje, są automatycznie dostępne na ekranie urządzenia. 

Aktualności

W obecnej sytuacji robimy wszystko, aby być z Wami i dla Was. Nasi przedstawiciele są do Waszej dyspozycji telefonicznie lub wirtualnie. Dzięki Thermowizji – spotkaniu online, bez wychodzenia z domu można poznać najważniejsze funkcje urządzenia Thermomix®, otrzymać praktyczne wskazówki i kulinarne inspiracje. Na Waszą prośbę, możliwe jest także zorganizowania prezentacji w domu, w formule 1:1, z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa.

Zamów Thermowizję

Od ponad 130 lat oferujemy nowoczesne, innowacyjne i niezwykle trwałe produkty, z których skorzystały już miliony rodzin.