Aktualności dotyczące prezentacji urządzenia Thermomix®

W związku z zaistniałą sytuacją dotyczącą koronawirusa (COVID 19) i w trosce o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo podjęliśmy decyzję, która w obecnej sytuacji wydaje się nam w pełni uzasadniona. Dlatego też, zawieszamy do odwołania organizowanie prezentacji urządzenia w domu klienta. Od teraz nasi przedstawiciele handlowi są do Państwa dyspozycji w formie wirtualnej. Podczas Thermowizji - spotkania w wersji online nasi przedstawiciele podzielą się najważniejszymi informacjami o urządzeniu, przydatnymi wskazówkami, a przede wszystkim zainspirują do gotowania w domu. Zachęcamy do śledzenia naszych kanałów w mediach społecznościowych, aby być na bieżąco inspirować się do gotowania w domu.

Thermowizja - spotkanie online

Nasi przedstawiciele są do Waszej dyspozycji. Podczas Thermowizji – specjalnego spotkania online można poznać najważniejsze funkcje urządzenia, praktyczne wskazówki jak z niego korzystać, jak również kulinarne inspiracje.

Wypełnij formularz
Krok 1 z 3
Zamów prezentację
Wypełnij formularz
Krok 2 z 3
Wypełnij formularz
Krok 3 z 3
Informacja
* = Pola obowiązkowe

Zamów Thermowizję

Jak kupić Thermomix®?

TM6. Nowy Thermomix®

Thermomix® TM6 to kolejna kulinarna rewolucja, dzięki funkcjom takim jak: Wysokie Temperatury, Sous-vide, Wolne Gotowanie oraz Fermentowanie. Ponadto ma wbudowane Wi-Fi, a platforma Cookidoo® jest zintegrowana z urządzeniem i łączy się z nim w czasie rzeczywistym. Dzięki temu Twoje wybrane przepisy czy utworzone kolekcje, są automatycznie dostępne na ekranie urządzenia.

Od ponad 130 lat oferujemy nowoczesne, innowacyjne i niezwykle trwałe produkty, z których skorzystały już miliony rodzin.