Thermomix ® na Boże Narodzenie

Kulinarne inspiracje na obiad czy kolację


Na świąteczną, kulinarną gorączkę polecamy przepisy na Cookidoo ®. Wystarczy stworzyć listę Wigilia i Boże Narodzenie 2018 i zapewnić sobie i swojej rodzinie na prawdę smaczne święta.

Thermomix ® wigilijnie 

Wigilia to najbardziej tradycyjna kolacja w roku. Trzymamy się ustalonego od pokoleń menu, zwykle nie eksperymentujemy ani nie zmieniamy dań. Dlatego też już od kliku lat możecie inspirować się kolekcją z perfekcyjnym i tradycyjnym menu na ten wieczór: „Przy wigilijnym stole”. Dzięki niej nie zbraknie: barszczu z uszkami, zupy grzybowej, kutii czy pysznego, korzennego śledzia. Zachęcamy do urozmaicenia menu o zupę migdałową, serwowaną w wielu polskich domach na zakończenie wieczerzy. Słodka, pachnąca cynamonem jest idealnym deserem, do którego zasiądziecie, gdy tylko odpakujecie prezenty.

Świąteczny obiad & Thermomix ® 

Nie wiecie co podać na świąteczny obiad? Polecamy pieczony schab z orzechami i pudrem grzybowym. Połączenie soczystego mięsa, bakalii i nieodzownych w świątecznej kuchni grzybów tworzy danie wykwintne i eleganckie, które zadowoli nawet najbardziej wymagających smakoszy. Na świątecznym stole sprawdzi się także szynka w cieście chlebowym, bigos staropolski lub kurczak w galarecie z kolekcji „Świąteczny obiad”.

Przejdź do Cookidoo®

Od ponad 130 lat oferujemy nowoczesne, innowacyjne i niezwykle trwałe produkty, z których skorzystały już miliony rodzin.