Ostrzeżenie

z uwagi na powtarzające się niedozwolone praktyki uprzejmie przypominamy:
Firma Vorwerk Polska oferuje sprzedaż akcesoriów, książek kucharskich, nośników przepisów do urządzenia Thermomix
® w sklepie internetowym Vorwerk Thermomix®,
którego strona internetowa zarejestrowana jest pod domeną http://shop.vorwerk.pl/.

Sprzedaż urządzenia Thermomix ® przez Vorwerk Polska odbywa się wyłącznie na zasadach sprzedaży bezpośredniej przy udziale uprawnionych i wykwalifikowanych przedstawicieli handlowych.
Urządzenia Thermomix ® nie można nabyć od Vorwerk Polska za pośrednictwem strony internetowej.
Oferowanie urządzenia Thermomix ® przy użyciu strony internetowej http://sklep-vorwerk.pl/ lub innych o podobnym charakterze ma wyłącznie na celu wprowadzenie odbiorców w błąd i wywołanie u nich wrażenia, że podmiot posługujący się bezprawnie domeną sklep-vorwerk.pl jest gospodarczo powiązany z Vorwerk Polska.

Posługiwanie się na stronie internetowej
http://sklep-vorwerk.pl/ znakami towarowymi Vorwerk, które są objęte ochroną na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej jest bezprawne i dodatkowo stanowi czyn nieuczciwej konkurencji w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. w zwalczaniu nieuczciwej konkurencji  (Dz. U. 2003, Nr 153, poz.1503).

Przestrzegamy przed nabywaniem urządzenia Thermomix ® z niepewnego źródła, a w razie wątpliwości prosimy o kontakt pod kontakt(at)vorwerk.pl.

Pragniemy podkreślić, że Vorwerk Polska nie ponosi odpowiedzialności za sprzedaż urządzeń Thermomix ® ani akcesoriów odbywającą się w innych sklepach internetowych niż
http://shop.vorwerk.pl/ czy na portalach aukcyjnych.