Odkryj różnorodność przepisów na Cookidoo® 

Gotowanie w urządzeniu Thermomix ® sprawia, że przygotowywanie smacznych posiłków jest proste i szybkie. Korzystając z bogatej oferty przepisów na platformie Cookidoo®, zawsze znajdziesz pomysł na nowe i pyszne danie.

Przejdź do Cookidoo®

Dołącz do
naszej społeczności

Od inspiracji kulinarnych, wskazówek dotyczących gotowania dzieli Cię jedno kliknięcie. Naszą społeczność tworzą użytkownicy urządzenia, miłośnicy gotowania oraz doświadczeni przedstawiciele handlowi, służący pomocą i poradą, dzielący się spostrzeżeniami oraz wiedzą. Wszyscy entuzjastycznie uczestniczą w społeczności Thermomix®.

Przejdź do Przepisowni

Wyszukaj przepisy
na Cookidoo®

Cookidoo®, to skarbnica przepisów, z której można czerpać liczne pomysły oraz inspiracje kulinarne. Wszystkie przepisy są zatwierdzone przez firmę Vorwerk, idealnie pasują do urządzenia Thermomix®, gwarantując wspaniałe efekty gotowania.

Przejdź na Cookidoo®

Znajdź pyszne potrawy w 
książkach kucharskich

Wśród naszych przepisów zawsze znajdziesz coś, co zachwyci Twoje podniebienie: od przepisów na dania mięsne po dania wegetariańskie, od kuchni świata do propozycji na tradycyjne polskie specjały, idealne na każdą okazję i porę roku.

Sprawdź książki w sklepie

Weź udział w
warsztatach kulinarnych

Chcielibyśmy aby wszyscy nasi klienci dysponowali wiedzą na temat ogromnych możliwości urządzenia Thermomix®. Dlatego zapraszamy nowych klientów do naszych biur na miłe, kulinarne spotkania.

Sprawdź lokalizację warsztatów

Zapisz się do naszego
newslettera

Więcej

Od ponad 130 lat oferujemy nowoczesne, innowacyjne  i niezwykle trwałe produkty, z których skorzystały już miliony rodzin.