Codzienna dawka
inspiracji

Gotowanie w urządzeniu Thermomix ® sprawia, że przygotowywanie smacznych posiłków jest proste i szybkie. Korzystając z bogatej oferty przepisów na platformie Cookidoo®, zawsze znajdziesz pomysł na nowe i pyszne danie.

Przejdź do Cookidoo®

Dołącz do naszej społeczności

Dzielenie się jest wartością - zostań częścią globalnej społeczności urządzenia Thermomix® i poznaj miliony fanów, którzy dzielą się doświadczeniem, przepisami, wskazówkami i sekretami swojej kuchni.

Przejdź do Przepisowni

Wyszukaj przepisy na Cookidoo®

Różnorodność świata pozwala nam odkrywać nieskończoną liczbę przepisów, z których można czerpać inspiracje. Zebraliśmy je wszystkie w jednym miejscu. Platforma Cookidoo® to ogromny zbiór  przepisów, które gwarantują wspaniałe efekty oraz prawdziwy kulinarny sukces na każdym talerzu.

Przejdź na Cookidoo®

Znajdź pyszne potrawy w 
książkach kucharskich

Wśród naszych przepisów zawsze znajdziesz coś, co zachwyci Twoje podniebienie: od przepisów na dania mięsne po dania wegetariańskie, od kuchni świata do propozycji na tradycyjne polskie specjały, idealne na każdą okazję i porę roku.

Sprawdź książki w sklepie

Weź udział w
warsztatach kulinarnych

W związku z zaistniałą sytuacją, obecnie warsztaty nie odbywają się. Chcielibyśmy aby wszyscy nasi klienci dysponowali wiedzą na temat ogromnych możliwości urządzenia Thermomix®. Dlatego zapraszamy nowych klientów do naszych biur na miłe, kulinarne spotkania.

Zapisz się do naszego
newslettera

Więcej

Od ponad 130 lat oferujemy nowoczesne, innowacyjne i niezwykle trwałe produkty, z których skorzystały już miliony rodzin.