Kulinarne inspiracje
każdego dnia!

Tysiące przepisów na Thermomix® dostępnych na Cookidoo® to baza nieustających inspiracji, każdego dnia. Bez względu na to, czy wolisz spontaniczne gotowanie, czy dokładnie planujesz każdą potrawę, dzięki Cookidoo® nigdy nie zabraknie Ci pomysłów.

W tym roku Cookidoo® zmieniło swój wygląd i możliwości. Dzięki czemu zyskujesz łatwy dostęp do inspirujących stron tematycznych, masz możliwość szybkiego wyszukiwania przepisów, łatwiejszej nawigacji i lepszego widoku naszych przepisowych poleceń.
Pozwól zainspirować się nowej wersji Cookidoo®!
Możesz wypróbować nowe możliwości niezależnie od tego, czy korzystasz z 30-dniowego okresu próbnego, 6 miesięcy bezpłatnego abonamentu czy 12-miesięcznego abonamentu Cookidoo® każdego dnia czekają na Ciebie nowe inspiracje.

Potrzebujesz pysznych pomysłów na potrawy na cały tydzień? A może już wiesz dokładnie, co chcesz gotować?

• Dzięki nowej wyszukiwarce Cookidoo® możesz szybko znaleźć przepis, którego szukasz.
• Wyszukuj nowe przepisy, nasze polecenia lub przeglądaj inspirujące strony tematyczne. Oferujemy sezonowe inspiracje i mnóstwo pomysłów na codzienną kuchnię.
• Twórz własne kolekcje przepisów, dodawaj ulubione przepisy do Zakładek lub do Mojego tygodnia.


Przeglądaj Cookidoo®

Ty pytasz, Cookidoo® ma odpowiedź!

Nowa wyszukiwarka zapewni znalezienie kulinarnej odpowiedzi na każde przepisowe pytanie:

• Można wyszukać dokładne nazwy przepisów, składniki, kategorie, diety, porcje, czas przygotowania i czas całkowity.
• Dzięki filtrom można skupić się na przepisach, które są najbardziej poszukiwane. Wybierając składniki, które masz w lodówce lub w spiżarni, Cookidoo® zaproponuje na ich podstawie smaczny posiłek.
• Synonimy, autouzupełnianie i historia ostatnich wyszukiwań sprawią, że w jeszcze szybszy znajdziesz przepisy. Korzystając z laptopa czy smartfona!
• Na Cookidoo® znajdziesz również przepisy na Thermomix® z innych krajów i w innych językach. Wystarczy użyć funkcji filtrowania, aby ustawić kraj, którego kuchnią się interesujesz.

Więcej informacji

Planuj z Cookidoo®!

Odkrywaj Sekcja „Odkrywaj” to dostęp do stron tematycznych z sezonowymi inspiracjami i kulinarnymi trendami, a także przegląd wszystkich przepisów i kolekcji.
Moje przepisy W sekcji „Moje przepisy” znajdują się własne kolekcje przepisów, utworzone na Cookidoo® lub przepisy dodane do Zakładek.
Mój tydzień Sekcja „Mój tydzień” pozwala zaplanować przepisy na kolejne dni i tygodnie, korzystając z dostępnego kalendarza. Tu można również znaleźć Listę zakupów.
Konto użytkownika W tej sekcji można znaleźć informacje o danych konta użytkownika, np. status abonamentu Cookidoo® i inne dane osobowe.
Funkcja wyszukiwania i Filtry Funkcja wyszukiwania ułatwia znalezienie poszukiwanych przepisów. „Składniki” uzupełnia naszą funkcję wyszukiwania i filtrowania: wystarczy wpisać posiadane składniki i znaleźć odpowiedni przepis!
Kolekcje przepisów Kolekcje są regularną częścią abonamentu Cookidoo®. Wszystkie wcześniej nabyte kolekcje można znaleźć w zakładce „Zakupiona treść” i korzystać bez aktywnego abonamentu.
Maße und Gewicht (ohne Varoma)
  • Höhe 33,5 cm
  • Breite 33,3 cm
  • Tiefe 32,6 cm
  • Gewicht 7,7 kg

Różne rodzaje abonamentu Cookidoo®

Wypróbuj Cookidoo® bezpłatnie: korzystaj z wszystkich możliwości Cookidoo® przez 30 dni! Zarejestruj konto na Cookidoo®, a w prezencie otrzymasz bezpłatny 30 dniowy okres próbny!
6 miesięcy bezpłatnego abonamentu Cookidoo®:
wraz z urządzeniem Thermomix® TM6 otrzymuje się w 6 miesięcy bezpłatnego abonamentu. Wystarczy zarejestrować konto na Cookidoo® i dodać urządzenie w zakładce Moje urządzenia.
Abonament Cookidoo® na 12 miesięcy:
po upływie bezpłatnego abonamentu można wykupić abonament na 12 miesięcy za 139 zł.

Kup Abonament

Aplikacja Cookidoo®

Oficjalna aplikacja Thermomix® Cookidoo® jest dostępna na systemy iOS i Android. Wystarczy pobrać aplikację, zarejestrować konto użytkownika i zalogować się na Cookidoo®.

Od ponad 130 lat oferujemy nowoczesne, innowacyjne i niezwykle trwałe produkty, z których skorzystały już miliony rodzin.