Cookidoo® 2.0.

Każdy użytkownik urządzenia Thermomix® ma możliwość korzystania z obszernej, stale rozrastającej się platformy z przepisami. Cookidoo® 2.0. , to skarbnica przepisów, z której można czerpać liczne pomysły oraz inspiracje kulinarne. Wszystkie przepisy są zatwierdzone przez firmę Vorwerk, idealnie pasują do urządzenia Thermomix®, gwarantując wspaniałe efekty gotowania.

Przejdź do Cookidoo®

Odkryj Cookidoo®

Cookidoo® 2.0. to platforma przeznaczona dla użytkowników urządzenia Thermomix®. Jest to również miejsce niezwykłych inspiracji kulinarnych, dzięki któremu można odkrywać niezwykłe przepisy każdego dnia. Gotowanie z wykorzystaniem platformy z przepisami na Thermomix® daje nieograniczone możliwości dzięki setkom smacznych i inspirujących przepisów. Bez względu na wymagania i styl gotowania oraz na to, czy wybiera się proste, pożywne posiłki dla siebie lub swojej rodziny, bądź większej grupy osób, Cookidoo® 2.0. pomoże zaplanować i przygotować idealne menu. Dodatkowo Cookidoo® posiada wiele funkcjonalności, dzięki którym można zarządzać swoimi przepisami, tworzyć menu tygodniowe, zakładki, własne kolekcje oraz listę zakupów.

Cookidoo®

Od ponad 130 lat oferujemy nowoczesne, innowacyjne i niezwykle trwałe produkty, z których skorzystały już miliony rodzin.