Pierwsze kroki dotyczące korzystania z nośników przepisów są proste. Jeśli chcesz przeglądać przepisy, podłącz nośnik przepisów i wybierz opcję „Świat Thermomix®” w górnej części ekranu. Następnie można przeglądać przepisy z nośnika przepisów, przewijając indeks. Wybierz przepis, a Thermomix® ułatwi wykonanie czynności niezbędnych do przygotowania idealnej potrawy w ramach swojej innowacyjnej funkcji Gotowanie z ustawieniami. Tryb ten umożliwia  wykonywanie przepisów z nośnika przepisów za pomocą prostych dokładnych instrukcji wyświetlanych na ekranie. Wyświetlane są czas i temperatura wymagane w każdym punkcie, dlatego wystarczy wyłącznie wykonywać  instrukcje i dodawać składniki, które można zważyć w urządzeniu Thermomix® oraz wybrać zalecane obroty. To niezawodna metoda na ugotowanie wyszukanych potraw przy minimalnym wysiłku.

KULINARNE ABC
Nośnik z przepisami na Thermomix® z cyfrową wersją książki "Kulinarne ABC" zawiera ponad 190 przepisów na smaczne dania, które w łatwy sposób można przygotować w urządzeniu Thermomix®.
To przepisy na proste i szybkie zupy i przystawki, różnorodne dania główne, słodkie i słone wypieki, sosy i desery.

KUCHNIA ŚRÓDZIEMNOMORSKA
Nośnik z przepisami na Thermomix® z cyfrową wersją książki "Kuchnia Śródziemnomorska" zawiera ponad 80 przepisów na Thermomix®, inspirowanych lokalnymi zwyczajami kulinarnymi z Francji, Hiszpanii, Portugalii i Włoch. Dzięki niej, bez trudu można przygotować potrawy utrzymane w klimacie śródziemnomorskim.

APETYT NA WEGE
Nośnik z przepisami na Thermomix® z cyfrową wersją książki „Apetyt na wege” zawiera ponad 60 wegetariańskich przepisów na Thermomix®.
Pomysły na prezentowane potrawy pochodzą z rożnych kontynentów, a inspiracją do ich powstania były także lokalne tradycje.

Cook-Key®Kolekcje z przepisami

Od ponad 130 lat oferujemy nowoczesne, innowacyjne  i niezwykle trwałe produkty, z których skorzystały już miliony rodzin.