Książki kucharskie na Thermomix®

Poznaj nasze książki kucharskie – istnieją setki przepisów do odkrycia, przejrzenia i zainspirowania się, stworzone przez specjalistów ds. przepisów kulinarnych, idealnie pasujące do urządzenia Thermomix®.

Nowości książkowe

„Dania dla dzieci. Zdrowe żywienie do drugiego roku życia” to książka z przepisami na Thermomix® dla najmłodszych. Specjaliści ds. przepisów kulinarnych Thermomix® Vorwerk Polska postanowili wyjść naprzeciw potrzebom najmłodszych i przy wsparciu specjalistów – pediatry i dietetyka – przygotowali książkę z przepisami na urządzenie Thermomix® „Dania dla dzieci. Zdrowe żywienie do drugiego roku życia”. Poznajcie również naszą książkę, która powstała przy współpracy z Darią Ładochą oraz marką Melvit! W książce znajdziecie pełnowartościowe, a przede wszystkim zdrowe i pyszne przepisy na dania dla całej rodziny.  Pełne zdrowia – menu na Thermomix® to 60 przepisów na zdrowe posiłki przez cały dzień, bogate w pełnowartościowe produkty.

Polecamy książkę

Książka „Dobry smak na każdym poziomie” to 72 przepisy na smaczne potrawy na co dzień oraz dania na bardziej uroczyste okazje. Książka otrzymała nagrodę Gourmet Cookbook Awards.
Przepisy dostarczą inspiracji na temat pełnego wykorzystania urządzenia Thermomix® i Varomy.

Platfroma Cookidoo®Warsztaty kulinarne

Od ponad 130 lat oferujemy nowoczesne, innowacyjne i niezwykle trwałe produkty, z których skorzystały już miliony rodzin.