Książki kucharskie na Thermomix®

Poznaj nasze książki kucharskie – istnieją setki przepisów do odkrycia, przejrzenia i zainspirowania się, stworzone przez specjalistów ds. przepisów kulinarnych, idealnie pasujące do urządzenia Thermomix®.

Nowości książkowe

Najnowsza książka kucharska z 65 przepisami na Thermomix® „Dania mięsne” nawiązuje do powiedzenia brytyjskiego szefa kuchni Fergusa Hendersona kierującego się filozofią „Od nosa do ogona”. Zgodnie z nią każda część zwierzęcej tuszy jest jadalna. Dlatego w książce znajdziecie przepisy na mięso, drób i podroby.

Polecamy książkę

Książka „Dobry smak na każdym poziomie” to 72 przepisy na smaczne potrawy na co dzień oraz dania na bardziej uroczyste okazje. Książka otrzymała nagrodę Gourmet Cookbook Awards.
Przepisy dostarczą inspiracji na temat pełnego wykorzystania urządzenia Thermomix® i Varomy.

Sezon na Thermomix®

Książka „Sezon na Thermomix® zawiera 70 przepisów opublikowanych w newsletterze Thermomix®, cieszących się największą popularnością wśród klientów. Proponowane przez nas potrawy zachęcają do wykorzystania produktów dostępnych w danej porze roku.

Thermomix® TM31

Biblioteka z książkami kucharskimi na Thermomix® TM31 może zostać uzupełniona o następujące pozycje: „Podróże z Thermomixem”, „Pełną parą …”, „Najlepsze przepisy użytkowników Przepisowni”, „Tak lubię gotować”, „Szybkie obiady”, „Apetyt na wege”, „Sezon na Thermomix®”.

Cookidoo®Warsztaty kulinarne

Od ponad 130 lat oferujemy nowoczesne, innowacyjne i niezwykle trwałe produkty, z których skorzystały już miliony rodzin.