Odkryj Thermomix ®

Klauzula informacyjna
 

Szanowni Państwo,
w związku z tym, że od 25 maja 2018r. ma zastosowanie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), przekazujemy informacje dotyczące danych osobowych.
Jeśli nie otrzymali Państwo od nas takiej informacji inną drogą (np. mailem), co mogło być spowodowane np. błędem w adresowaniu lub przeznaczona dla Państwa wiadomość trafiła do spamu uprzejmie prosimy aby zapoznali się Państwo z klauzulą informacyjną, w której zawarliśmy informacje m.in. o celach przetwarzania Państwa danych osobowych, czasie przetwarzania i Państwa prawach.
Z klauzulą informacyjną mogą Państwo zapoznać się na naszej stronie internetowej: KLAUZULA INFORMACYJNA
Dodatkowo jeśli chcą Państwo aby Vorwerk Polska kontaktował się z Państwem w celach marketingowych, tj. przedstawienia swojej oferty, prosimy o zaznaczenie check boxów (wszystkich bądź tylko niektórych). Bez uzyskania tych zgód nie będziemy mogli kontaktować się z Państwem w celu przedstawienia naszej oferty marketingowej i handlowej. W celu wyrażenia zgody prosimy o wejście na stronę, klikając poniższy przycisk.

Wyrażenie zgody

Dowiedz się więcej

Jak kupić
Thermomix ® ?

Jeszcze więcej informacji o tym jak kupić Thermomix ®.
Wystarczy zamówić prezentację, dzięki której można dowiedzieć się więcej o urządzeniu
i zakupić Thermomix ®.

Świat urządzenia Thermomix ®

Thermomix ® to więcej niż urządzenie kuchenne - to również przepisy, społeczność online i offline, a także wiele innych źródeł, które pomogą Państwu w pełni korzystać z możliwości urządzenia Thermomix ®.

Usługi

Thermomix ® sprawi, że Państwa życie będzie lepsze i łatwiejsze.
Dlatego też oferujemy dostęp do opieki posprzedażowej, warsztatów kulinarnych
i wsparcia przedstawicieli handlowych Thermomix ®.