Książki kucharskie na Thermomix ®

Odkryj nasze książki kucharskie - istnieją setki przepisów do odkrycia, przejrzenia i zainspirowania się,  stworzone przez specjalistów ds. przepisów, idealnie pasujące do Państwa urządzenia Themomix ®.

Nowość książka Dania Mięsne

Najnowsza książka kucharska z 65 przepisami na Thermomix ® „Dania mięsne” nawiązuje do powiedzenia brytyjskiego szefa kuchni Fergusa Hendersona kierującego się filozofią „Od nosa do ogona”. Zgodnie z nią każda część zwierzęcej tuszy jest jadalna. Dlatego w książce znajdziecie przepisy na mięso, drób i podroby.

Polecamy książkę Dobry smak

Książka „Dobry smak na każdym poziomie” to 72 przepisy na smaczne potrawy na co dzień oraz dania na bardziej uroczyste okazje.
Przepisy dostarczą inspiracji na temat pełnego wykorzystania urządzenia Thermomix ® i Varomy.

Sezon na Thermomix ®

Książka „Sezon na Thermomix ® zawiera 70 przepisów opublikowanych w newsletterze Thermomix ®, cieszących się największą popularnością wśród klientów. Proponowane przez nas potrawy zachęcają do wykorzystania produktów dostępnych w danej porze roku.

Książki Thermomix ® TM31

Biblioteka z książkami kucharskimi na Thermomix ® TM31 może zostać uzupełniona o następujące pozycje: „Podróże z Thermomixem”, „Pełną parą …”, „Najlepsze przepisy użytkowników Przepisowni”, „Tak lubię gotować”, „Szybkie obiady”, Kuchnia śródziemnomorska”, „Apetyt na wege” czy „Sezon na Thermomix”.

PrzepisowniaNewsletter