Świat urządzenia Thermomix ®

Thermomix ® to coś więcej niż urządzenie kuchenne  - to ciągle rozrastający się zbiór przepisów oraz istnienie społeczności online i offline, a także istotne źródło wskazówek niezbędnych do lepszego wykorzystania urządzenia. Nowo wprowadzona platforma z przepisami na Thermomix ® oraz aplikacja Thermomix ® 2.0, umożliwiają kolekcjonowanie setek zatwierdzonych przez firmę Vorwerk przepisów, gwarantujących uzyskanie wspaniałych efektów gotowania. Nadal są również wydawane wspaniałe książki kucharskie w formie papierowej.
Istnieje wiele możliwości kulinarnych inspiracji.

Cookidoo ® 

- wszystkie przepisy online lub na dowolnym urządzeniu mobilnym

Aplikacja

– aplikacja Thermomix ® na tablety i smartfony

Społeczność

– użytkownicy wymieniają wskazówkami, poradami i przepisami online

Książki kucharskie

- odkryj świat gotowania za pomocą naszych znakomitych książek kucharskich  

Newsletter

– bądź na bieżąco dzięki najnowszym informacjom, opiniom oraz przepisom!

Thermomix ® był zawsze synonimem innowacyjnego urządzenia oraz wspaniałych przepisów, ale nasze najnowsze innowacje pozwalają kuchni wkroczyć w nową, cyfrową erę. Platforma z przepisami na Thermomix ® to cyfrowa biblioteka, zawierająca setki oficjalnych przepisów w jednym miejscu oraz ułatwiającym znalezienie idealnego przepisu. Zapewnia ona przyjemność i łatwość w użytkowaniu, umożliwiając wyszukiwanie przepisów, które pasują do określonej okazji oraz wymagają szczególnego składnika lub spełniają wymagania dietetyczne - zgodnie z osobistymi preferencjami. Do platformy można się zarejestrować poprzez komputer i również korzystać na aplikacji Thermomix ® 2.0.
Pojedyncze indywidualne konto łączy wszystkie te możliwości, dlatego też można wyszukać i zapamiętać przepisy na jednym urządzeniu oraz wyświetlić je na innym, gdziekolwiek i kiedykolwiek Państwo zachcą. Poza możliwością porządkowania przepisów, aplikacja oraz platforma z przepisami na Thermomix ® uwzględnia również menu tygodniowe, pozwalające organizować posiłki. Inteligentny kalendarz automatycznie generuje również listę zakupów, gwarantując, że niczego nie zabraknie do przygotowania smacznych potraw. Oprócz platformy z przepisami, mogą Państwo czerpać korzyści z naszego portalu społecznościowego - Przepisowni. Istnieją miliony zadowolonych użytkowników Thermomix ® na całym świecie, a nasze społeczności łączą dynamizm i kreatywność  naszych najgorętszych fanów TM - uczenie się od innych oraz wymiana wskazówek i przepisów daje wspaniałe możliwości. Nie ma powodu do obaw - jeśli preferują Państwo wydawnictwa w wersji papierowej, mogą Państwo skorzystać z fantastycznych książek kucharskich na Thermomix ®.

Aplikacja Thermomix 2.0 ®

Od ponad 130 lat oferujemy nowoczesne, innowacyjne i niezwykle trwałe produkty, z których skorzystały już miliony rodzin.