Dołącz do społeczności

    Jeśli są Państwo fanami Thermomixa ®, znaleźli się Państwo w dobrym towarzystwie. Istnieją miliony fanów na całym świecie, pasjonujących się odkrywaniem świata gotowania razem z Thermomixem ®. Zachęcamy do przyłączenia się do nich online w ramach naszego portalu społecznościowego, aby wymieniać wskazówki, inspiracje i setki przepisów.  

Thermomix ® udoskonalił umiejętności szybszego, łatwiejszego gotowania, ale jeśli chodzi o sztukę zachwycającego gotowania, kreatywność naszych użytkowników jest nieograniczona. Nasze fora wychwytują tę magię. Jeśli posiadają Państwo znakomity przepis lub wskazówkę, którymi chcą się Państwo podzielić lub jeżeli szukają Państwo nowych pomysłów, nadszedł czas, aby dołączyli Państwo do jednej z wielu społeczności Thermomixa ® z całego świata, przekazując swoje doświadczenia oraz korzystając z umiejętności innych pomysłowych użytkowników TM. Aby znaleźć najbliższą społeczność, kliknij tutaj

Więcej
Aplikacja Thermomix 2.0 ®Newsletter

Od ponad 130 lat oferujemy nowoczesne, innowacyjne i niezwykle trwałe produkty, z których skorzystały już miliony rodzin.