Zakładanie profilu

Aby korzystać z aplikacji, należy założyć profil użytkownika na platformie z przepisami na Thermomix ®: www.cookidoo.pl Następnie, aby zalogować się do Aplikacji 2.0, należy użyć loginu i hasła z platformy. Po zalogowaniu się do Aplikacji następuje synchronizacja zawartości z platformy. Może to potrwać kilka minut. Utworzony profil umożliwia dostęp do cyfrowej biblioteki przepisów na Thermomix ®. Dzięki niemu można dodawać przepisy do ulubionych, zaplanować menu tygodniowe i utworzyć listę zakupów.

Zawartość aplikacji Thermomix ®

Mnóstwo inspiracji kulinarnych, atrakcyjne przepisy i wskazówki - wszystko, czego potrzebują Państwo do osiągnięcia wspaniałych efektów gotowania!
Rozpocznij gotowanie już po pobraniu aplikacji, wykorzystując przepisy z bezpłatnej kolekcji powitalnej, a także z aktywowanego wcześniej nośnika przepisów na Thermomix ® „Kulinarne ABC”.
Czy posiadasz poprzednią Aplikację Thermomix ® z mobilną książką kucharską "Tak lubię gotować"?
Przepisy w niej zawarte pojawią się również w aplikacji 2.0. Wystarczy zaktualizować poprzednią wersję aplikacji 1.0.

Odkryj przepisy na Thermomix ®

W aplikacji znajdują się kolekcje - odpowiednie na każdą okazję i każdą porę roku! Na głównej stronie można znaleźć propozycje menu tygodniowego i polecenia kulinarnych osobistości. Łatwa w obsłudze wyszukiwarka ułatwia znalezienie przepisów, które chce się przygotować.

Utwórz profil

Planowanie menu tygodniowego

Planowanie menu tygodniowego: aby przenieść przepis do menu tygodniowego należy na niego kliknąć i przytrzymać do momentu pojawienia się miniatury. Następnie przeciągnąć w dół, aż pojawi się widok menu tygodniowego i umieścić wybrany przepis w określonym dniu tygodnia. Wystarczy przeciągnąć przepis do kalendarza, aby lista zakupów została zaktualizowana

Tworzenie listy zakupów

W łatwy sposób można dodawać, usuwać lub zmieniać produkty na liście zakupów.

UTWÓRZ PROFIL

Przepisy z gwarancją sukcesu

Wspaniałe efekty gotowania można osiągnąć dzięki: szczegółowym opisom składników, zdjęciom do każdego kroku przygotowania przepisu, wskazówkom i wariantom.

Gotowanie krok po kroku

Przepisy można przygotowywać krok po kroku, przewijając ekran aplikacji.. Przepisy można również dodać do ulubionych, zakładek i listy życzeń.

Ciesz się gotowaniem!

Utwórz profil

PrzeglądPrzepisownia

Od ponad 130 lat oferujemy nowoczesne, innowacyjne i niezwykle trwałe produkty, z których skorzystały już miliony rodzin.