Thermomix Friend®

Idealna para przyjaciół

Stacja Thermomix Friend® to nowy asystent urządzenia Thermomix®: przejmuje on niektóre z etapów w procesie gotowania, pozwalając na wykorzystanie urządzenia Thermomix® TM6 lub Thermomix® TM5 do przygotowania innych przepisów lub kroków przepisu. Taki zoptymalizowany proces gotowania pozwala na jeszcze większą oszczędność czasu podczas przygotowywania posiłków dla twojej rodziny i znajomych.

Podwójne wrażenia


Teraz kreatywność w kuchni jest dwa razy większa dzięki gotowaniu z ustawieniami równocześnie w obu urządzeniach. Wykorzystaj swój niezawodny Thermomix® i stację Thermomix Friend®, aby z łatwością przygotować pyszne kilkudaniowe posiłki.
Dla maksymalnego ułatwienia procesu gotowania Thermomix Friend® jest połączony z TM6 przez Bluetooth®. Oznacza to, że poszczególne kroki przepisu, w tym czas, temperaturę i prędkość obrotów można automatycznie przesyłać do stacji z urządzenia Thermomix®: wystarczy tylko przekręcić pokrętło, a gotowanie rozpocznie się samo.

Większa oszczędność czasu


Oszczędność czasu i ułatwienie pracy w kuchni: podczas gdy Thermomix® pracuje, Ty możesz używać stacji Thermomix Friend® do gotowania, duszenia i mieszania składników, aby były gotowe do użycia dokładnie wtedy, kiedy ich potrzebujesz.
Rezultat: więcej przygotowanych składników i więcej pysznych dań do podania dla Twoich przyjaciół i rodziny. Jeszcze większy zachwyt przy mniejszym wysiłku.

Równoczesne gotowanie


Gotowanie w urządzeniu Thermomix® to dzielenie się miłością do jedzenia oraz nowymi przepisami.
Wraz ze stacją Thermomix Friend® na Cookidoo® pojawi się wiele, nowych, ekscytujących przepisów z funkcją gotowania z ustawieniami, przygotowanych specjalnie dla obu urządzeń.
Każdy nowy przepis został opracowany z funkcją gotowania z ustawieniami równocześnie w obu urządzeniach.

Od ponad 130 lat oferujemy nowoczesne, innowacyjne i niezwykle trwałe produkty, z których skorzystały już miliony rodzin.