Niewyobrażalna wprost wszechstronność urządzenia Thermomix ® zawsze odzwierciadlała jego inteligentny, nowatorski wygląd i niezwykłą dbałość o szczegóły. W modelu TM5 ponownie postawiliśmy na prostotę. Najnowszy Thermomix ® przenosi urządzenia kuchenne do ery cyfrowej. Dzieje się to za sprawą innowacyjnego ekranu dotykowego, który może przedstawiać zarówno porady do przepisów, jak i proste, intuicyjne elementy przeznaczone do obsługi wielu funkcji za dotknięciem palca. Innym inteligentnym elementem są nośniki – wymienne urządzenia do przechowywania kolekcji znakomitych przepisów w formie cyfrowej. Dzięki nim przepisy można przeglądać i śledzić wprost na ekranie urządzenia Thermomix ®.

Wraz z nimi dostępne są nowatorskie funkcje, takie jak automatyczny system blokujący, pozwalający na łatwiejsze otwieranie i zamykanie w trakcie pracy urządzenia oraz elektroniczne zabezpieczenie silnika przed przegrzaniem.
Thermomix ® wyróżnia również precyzyjna regulacja temperatury, dzięki której potrawy są doskonale przyrządzone za każdym razem.
Wszystkie te innowacyjne i praktyczne cechy, połączone z niskim zużyciem prądu, czynią z urządzenia Thermomix ® niekwestionowanego mistrza kuchni!

Idealny dlaAkcesoria