Thermomix ® gotowanie za dotknięciem palca

Urządzenie Thermomix ® TM5 firmy Vorwerk jest unikalnym i uniwersalnym robotem kuchennym, który zmieni Państwa sposób gotowania. Urządzenie Thermomix ® TM5, to najwyższa jakość gotowania i wyjątkowe ułatwienie w Państwa kuchni. Thermomix ® TM5, umożliwia wykorzystanie całego potencjału kulinarnego, przy jednoczesnej oszczędności czasu i nakładu pracy. Kompaktowa budowa urządzenia Thermomix ® sprawiają, że zajmuje ono niewiele miejsca w kuchennej przestrzeni. Thermomix ® oferuje niezrównaną moc działania, różnorodność i innowacyjność.

Thermomix ® jest używany na całym świecie przez miliony zadowolonych, domowych kucharzy i szefów kuchni. To unikalne i nowoczesne urządzenie, dzięki któremu profesjonalne gotowanie jest możliwe w każdym domu i kuchni, czyniąc przygotowywanie potraw prostym i przyjemnym. a jednocześnie na najwyższym poziomie. Dzięki wygodnemu przeglądaniu opcji ustawień za pomocą kolorowego ekranu dotykowego i pokrętła obrotów, Thermomix ® bez wysiłku wykonuje funkcje prawie każdego urządzenia kuchennego. O wszechstronności urządzenia Thermomix ® świadczy wyjątkowe ułatwienie, jakim jest opcja gotowania z ustawieniami. Dzięki innowacyjnej opcji gotowania z ustawieniami, robot kuchenny firmy Vorwerk sprawia, że Państwa gotowanie staje się nowoczesne i wyjątkowe, a uzyskane potrawy spełniają najwyższe standardy jakości.

Korzyści urządzenia Thermomix ® TM5

  • wszechstronne urządzenie kuchenne
  • uniwersalny robot kuchenny
  • funkcje 12 urządzeń w jednej, kompaktowej formie
  • innowacyjne gotowanie z ustawieniami
  • intuicyjny, kolorowy wyświetlacz z ekranem dotykowym
  • zdrowe i smaczne potrawy
  • komfort i wygoda w kuchni
  • nowoczesne gotowanie na najwyższym poziomieZamów prezentację

Thermomix ® gotowanie za dotknięciem palca

Recipe Chip

Przeglądanie przepisów bezpośrednio w urządzeniu Thermomix ® stało się możliwe dzięki nośnikowi przepisów - unikalnemu innowacyjnemu rozwiązaniu firmy Vorwerk.

Diody świetlne

Na obudowie urządzenia Thermomix ® znajdują się ledowe diody świetlne, które wskazują temperaturę przygotowywanych dań, np.: dania zimne, diody święcą się na zielono, dania gorące  - na czerwono.

Mechanizm blokujący

Automatyczny mechanizm blokujący, w który wyposażony jest Thermomix ® umożliwia zablokowanie pokrywy naczynia podczas działania urządzenia.

Ekran dotykowy

Rewolucyjny kolorowy ekran dotykowy urządzenia Thermomix ® zapewnia wyjątkowe wrażenia podczas gotowania, które za dotknięciem palca przenoszą zwyczajne wygodne przygotowanie posiłku do ery cyfrowej.

Pokrętło obrotów

Pokrętło obrotów służy do uruchomienia i wyłączenia urządzenia Thermomix ®. Ponadto dzięki pokrętłu można ustawić, czas, temperaturę i obroty.

Scales

Thermomix ® posiada zintegrowaną wagę, dzięki której odmierzenie idealnej ilości składników według przepisu wymaga jedynie dodania składników bezpośrednio do naczynia, nawet w trakcie mieszania lub gotowania.

protection against overheating

Thermomix ® ma możliwość podgrzania potraw do dokładnie wskazanych temperatur z przedziału od 37 do 120 stopni Celsjusza w połączeniu ze zintegrowanymi czujnikami temperatury, ma na celu utrzymanie stałej temperatury, co pozwala z kolei zachować naturalne składniki odżywcze wszystkich składników.

Silnik

Thermomix ® posiada bezobsługowy reluktancyjny silnik firmy Vorwerk o mocy znamionowej
500 W o bezstopniowej regulacji prędkości w zakresie od 100 do 10700 obr./min (delikatne mieszanie – 40 obr./min). Silnik posiada specjalne ustawianie prędkości (tryb naprzemienny) do wyrabiania ciasta i automatyczny wyłącznik zapobiegający przeciążeniu

Nóż miksujący

Nóż jest sercem urządzenia Thermomix ®. Można dzięki niemu siekać i mielić składniki, ale też delikatnie mieszać i wyrabiać ciasto.

Naczynie miksujące

Naczynie miksujące urządzenia Thermomix ®, wykonane z wytrzymałej stali nierdzewnej, zawiera więcej niż się wydaje na pierwszy rzut oka.  Dzięki wbudowanemu inteligentnemu systemowi grzewczemu i większej pojemności (2,2 litra) można przygotowywać zdrowe posiłki dla całej rodziny.

Thermomix ® - użytkowanie