W przeciwieństwie do tradycyjnego gotowania, np. ma kuchni elektrycznej -Thermomix ®  zapewnia precyzyjną, stałą temperaturę, która jest automatyczne regulowana i może być łatwo dopasowywana za pomocą pokrętła i ekranu dotykowego. W urządzeniu można podgrzewać, gotować lub dusić, aby za każdym razem osiągnąć wspaniałe efekty gotowania. Mieszanie jest również pod kontrolą, dzięki czemu nic się nie przypali ani nie przywrze do dna naczynia miksującego.
Niezależnie od tego, czy chcą Państwo ugotować proste, domowe jedzenie czy wyszukane potrawy - istnieją dosłownie tysiące przepisów, które można przygotować w urządzeniu Thermomix ® (dostępne m.in. za pomocą platformy z przepisami na Thermomix ®, nośniki przepisów). Kiedy zapoznają się Państwo możliwościami urządzenia Thermomix ®, będą Państwo adaptować własne przepisy.
Przykładowo, dzięki funkcji siekania, podgrzewania i blendowania w jednym naczyniu miksującym można szybko przygotować kremowe zupy z zaledwie kilku składników - wystarczą bardzo szybkie obroty na koniec gotowania, aby struktura była jedwabiście gładka. Jeśli jednak chcą Państwo przygotować zapiekankę lub inne danie z większymi kawałkami, można je miksować z funkcją obrotów wstecznych przeciwnie do ruchów wskazówek zegara.

Osobista prezentacja

Zamów prezentację

Jedno urządzenie - wiele możliwości. Wystarczy poświęcić trochę czasu, aby dowiedzieć się, co Thermomix ® ma do zaoferowania. Już dzisiaj zamów bezpłatną prezentację.

Gotowanie z ustawieniami