Thermomix ® - użytkowanie

Dołącz do rewolucji kulinarnej i zmień swoje gotowanie dzięki nowemu urządzeniu Thermomix ®. Unikalny Thermomix ® łączy bardzo dokładną wagę elektroniczną, super szybkie urządzenie kuchenne oraz skuteczny mikser. To naprawdę wszechstronne urządzenie również gotuje, dusi oraz gotuje na parze.

To „kompaktowe urządzenie kuchenne” wykonuje zadania 12 urządzeń, oferując funkcje:
miksowania, gotowania na parze, blendowania, ważenia, mieszania, mielenia, ubijania, emulgowania, rozpuszczania, wyrabiania ciasta, gotowania oraz siekania.
Thermomix ® bez wysiłku łączy funkcje maszynki do mięsa, tarki, urządzenia do wyrabiania ciasta, trzepaczki, młynka, tłuczka i moździerza, urządzenia do lodów i sorbetów, miksera, szpikulca do lodu, robota kuchennego oraz młynka do kawy i przypraw.
Dzięki urządzeniu Thermomix ® można bez wysiłku przygotować każde danie, np. cudownie delikatne sosy, zupy i gulasze. Stworzyć kusząco smaczne dżemy, konfitury i chutney’e. Wykonać doskonałe przeciery, pasty i pasztety. Perfekcyjnie przygotować rybę, mięso i warzywa.Wystarczy trochę wyobraźni i kreatywności, a możliwości są nieograniczone!

Inteligentne gotowanie

Gotowanie z urządzeniem Thermomix ® jest szybkie i bardzo proste. Koncepcja działania urządzenia Thermomix ® oparta jest na idealnym połączeniu wyrafinowanej, inteligentnej technologii oraz specjalnych przepisów, które są perfekcyjnie dostosowane do współpracy z urządzeniem Thermomix ® gwarantując za każdym razem wspaniałe efekty gotowania.
Innowacyjny, kolorowy ekran dotykowy wyświetla przepisy, prezentowane krok po kroku, dzięki nośnikowi przepisów na Thermomix ® umożliwiając osiągnąć oczekiwane rezultaty gotowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat urządzenia Thermomix ®, zachęcamy do zorganizowania prezentacji.

Zamów prezentację
PrzeglądSposoby gotowania