PROMOCJE I NOWOŚCI

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi produktami, promocjami, dostępnymi w sklepie internetowym, dla gospodarzy prezentacji czy klientów lub aktualnościami.

Nowość w sklepie
Butelka FLSK - idealny towarzysz codziennego życia, sportu i wypoczynku. Wyróżnia się dużą zdolnością izolacyjną, utrzymuje temperaturę ciepłych (do 18 godzin)i zimnych napojów (do 24 godzin), specjalna edycja z logo Thermomix®.

Nowość w sklepie
Zestaw dla dzieci: książka „Dania dla dzieci” i akcesoria takie jak: szklane słoiczki, łyżeczki, miseczka, śliniaczki i foremka silikonowa.

Dostępna w sklepie
W naszym sklepie jest dostępna książka kucharska na Thermomix® TM5: „Pełne zdrowia menu Thermomix® Daria Ładocha”.

25 lat PSSB
25 lat temu powstało Polskie Stowarzyszenie Sprzedaży Bezpośredniej, które jest ekspertem w swojej dziedzinie. PSSB to organizacja wyznaczająca etyczne standardy rynkowe, ale także umacniająca pozytywny wizerunek całej branży.

Nowość w sklepie
Osłona noża miksującego do TM6, pozwala przygotowywać potrawy korzystając z trybów: Wolne Gotowanie i Sous-vide.

Promocja Cook-Key®
Cook-Key® w promocyjnej cenie 399 zł. Aktywując Cook-Key® na platformie www.cookidoo.pl otrzymujesz 6 miesięcy bezpłatnego abonamentu Cookidoo®.

Plus X Award

Od ponad 130 lat oferujemy nowoczesne, innowacyjne i niezwykle trwałe produkty, z których skorzystały już miliony rodzin.