PROMOCJE I NOWOŚCI

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi produktami, promocjami, dostępnymi w sklepie internetowym, dla gospodarzy prezentacji czy klientów lub aktualnościami.

Nowość w sklepie
Zestaw dla dzieci: książka „Dania dla dzieci” i akcesoria takie jak: szklane słoiczki, łyżeczki, miseczka, śliniaczki i foremka silikonowa.

Nowość w sklepie
Książka "Disney i Thermomix® Magia gotowania" to 40 przepisów inspirowanych opowieściami, postaciami Disneya. (tylko w wersji papierowej)


Promocja
Od 29.10.2018 r. kupując książki na TM5 (oprócz Kulinarnego ABC, Disney i Thermomix®, Pełne zdrowia) otrzymasz gratis specjalny zestaw nośników: Dobry smak na każdym poziomie, Apetyt na wege, Sezon na Thermomix®.
*Do wyczerpania zapasów

Promocja Cook-Key®
Cook-Key® w promocyjnej cenie 399 zł. Aktywując Cook-Key® na platformie www.cookidoo.pl otrzymujesz 6 miesięcy bezpłatnego abonamentu Cookidoo®.

Nowość w sklepie
Od dzisiaj w naszym sklepie jest dostępna najnowsza książka kucharska na Thermomix® TM5: „Pełne zdrowia menu Thermomix® Daria Ładocha”.


Promocja
Od 29.10.2018 r. kupując zestawy: książka + nośnik (oprócz "Kulinarnego ABC" i "Dań mięsnych") otrzymasz gratis specjalny zestaw nośników*.
*Skład zestawu nośników zależy od wybranej opcji: książka + nośnik.
**Do wyczerpania zapasów

Nagrody i wyróżnienia

Od ponad 130 lat oferujemy nowoczesne, innowacyjne i niezwykle trwałe produkty, z których skorzystały już miliony rodzin.