PROMOCJE I NOWOŚCI

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi produktami, promocjami, dostępnymi w sklepie internetowym, dla gospodarzy prezentacji czy klientów lub aktualnościami.


Promocja
Każdy, to zakupi urządzenie Thermomix® w dniach 01-31.01.2019 r. otrzyma dodatkowo dwie nasze najnowsze książki kulinarne w prezencie!


Nowość w sklepie
Książka "Disney i Thermomix® Magia gotowania" to 40 przepisów inspirowanych opowieściami, postaciami Disneya na każdą porę roku. (tylko w wersji papierowej)


Nowości w sklepie internetowym
Coś dla miłośników domowego pieczenia:
SILPAT® - mata doskonały chleb,
SILPAT® - mata do pieczenia,
SILPAT® forma do chleba.

Woreczki wykonane z naturalnego lnu idealnie sprawdzają się do przechowywania pieczywa.


Promocja
Od 29.10.2018 r. kupując książki na TM5 (oprócz Kulinarnego ABC, Disney i Thermomix®, Pełne zdrowia) otrzymasz gratis specjalny zestaw nośników: Dobry smak na każdym poziomie, Apetyt na wege, Kuchnia śródziemnomorska, Sezon na Thermomix®.


Promocja noworoczna
15.01-17.02.2019 r. Cook-Key® w promocyjnej cenie 425 zł z voucherem na abonament Cookidoo®* na 6 miesięcy. *do wyczerpania zapasów

Nowość w sklepie
Od dzisiaj w naszym sklepie jest dostępna najnowsza książka kucharska na Thermomix® TM5: „Pełne zdrowia menu Thermomix® Daria Ładocha”.


Nowość w sklepie
Od dzisiaj w naszym sklepie jest dostępna najnowsza książka kucharska na Thermomix® TM5: „Dania dla dzieci - zdrowe żywienie do drugiego roku życia". 

Kosz rattanowy do wyrastania ciasta, ma zastosowanie na ostatnim etapie przygotowania chleba przed pieczeniem.


Promocja
Od 29.10.2018 r. kupując zestawy: książka + nośnik (oprócz "Kulinarnego ABC" i "Dań mięsnych") otrzymasz gratis specjalny zestaw nośników*.
*Skład zestawu nośników zależy od wybranej opcji: książka + nośnik.

Nagrody i wyróżnienia

Od ponad 130 lat oferujemy nowoczesne, innowacyjne  i niezwykle trwałe produkty, z których skorzystały już miliony rodzin.