PROMOCJE I NOWOŚCI

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi produktami, promocjami, dostępnymi w sklepie internetowym, dla gospodarzy prezentacji czy klientów lub aktualnościami.


Promocja 0% 10 i 20 rat
Jeśli w dniach od 09.11. do 25.11.2018 r. zdecydujesz się na zakup urządzenia Thermomix® to możesz skorzystać z promocji 0%!


Promocja
Od 05.11. Cook-Key® w promocyjnej cenie 425 zł z voucherem na 6 miesięcy na abonament Cookidoo®.
Ciesz się bezpłatnym dostępem do Cookidoo® przez cały rok.


Promocja
Od 29.10.2018 r. kupując książki na TM5 (oprócz Kulinarnego ABC) otrzymasz gratis specjalny zestaw nośników: Dobry smak na każdym poziomie, Apetyt na wege, Kuchnia śródziemnomorska, Sezon na Thermomix®.

Woreczki wykonane z naturalnego lnu idealnie sprawdzają się do przechowywania pieczywa.


Promocja w sklepie internetowym
W dniach 06-16.11.2018 r. zestawy słoiczków tańsze o 20%! Słoiczki można wykorzystać na przechowywanie różnych dań.


Nowość w sklepie
Od dzisiaj w naszym sklepie jest dostępna najnowsza książka kucharska na Thermomix® TM5: „Dania dla dzieci - zdrowe żywienie do drugiego roku życia". 


Promocja
Od 29.10.2018 r. kupując zestawy: książka + nośnik (oprócz "Kulinarnego ABC" i "Dań mięsnych") otrzymasz gratis specjalny zestaw nośników*.
*Skład zestawu nośników zależy od wybranej opcji: książka + nośnik.

Kosz rattanowy do wyrastania ciasta, ma zastosowanie na ostatnim etapie przygotowania chleba przed pieczeniem.

AKTUALNOŚCI

VII Polski Dzień Sprzedaży Bezpośredniej

23 października obchodzone jest doroczne święto branży sprzedaży bezpośredniej.

Zgodnie z hasłem VII edycji Polskiego Dnia Sprzedaży Bezpośredniej „proste zasady” to m.in. pełne bezpieczeństwo, gwarancja 100% satysfakcji, przestrzeganie etyki pracy przez konsultantów, przedstawicieli i same firmy. Z kolei „unikalnymi korzyściami” są osobiste rekomendacje doświadczonych konsultantów, personalizacja obsługi, a dla klienta oszczędność czasu, wygoda, serwis posprzedażowy, czy możliwość przetestowania produktów przed zakupem i to bez wychodzenia z domu.

INFORMACJA DLA KLIENTÓW
Wszystkie zamówienia złożone w sklepie internetowym w dniach od 12 do 13.11.2018 r., będą realizowane z opóźnieniem około 2 dni.
Bardzo przepraszamy za utrudnienia dołożymy wszelkich starań, żeby pozostałe zamówienia były zrealizowane terminowo.

Nagrody i wyróżnienia

Od ponad 130 lat oferujemy nowoczesne, innowacyjne  i niezwykle trwałe produkty, z których skorzystały już miliony rodzin.