PROMOCJE I NOWOŚCI

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi produktami, promocjami, dostępnymi w sklepie internetowym, dla gospodarzy prezentacji czy klientów lub aktualnościami.

Promocja 0%
Od 03.04. do 18.04.2019r. lub do wyczerpania zapasów dla wszystkich osób, które chcą zakupić Thermomix® TM5: promocja raty 0% oraz promocji UNN za 1 zł!

Nowość w sklepie
Lubchbox Thermomix®, czyli torba termiczna, kubek np. na smoothie i pojemnik z przegródkami na danie na wynos.

Nowość w sklepie
Książka "Disney i Thermomix® Magia gotowania" to 40 przepisów inspirowanych opowieściami, postaciami Disneya. (tylko w wersji papierowej)


Promocja
Od 29.10.2018 r. kupując książki na TM5 (oprócz Kulinarnego ABC, Disney i Thermomix®, Pełne zdrowia) otrzymasz gratis specjalny zestaw nośników: Dobry smak na każdym poziomie, Apetyt na wege, Kuchnia śródziemnomorska, Sezon na Thermomix®.

Promocja
Każdy klient indywidualny, który w dniach 01-30.04.2019 r. kupi Thermomix® TM5 ma możliwość dokupienia: Usługi Nieodpłatnej Naprawy za 1 PLN!

Nowość w sklepie
Od dzisiaj w naszym sklepie jest dostępna najnowsza książka kucharska na Thermomix® TM5: „Pełne zdrowia menu Thermomix® Daria Ładocha”.

Nowość w sklepie
Od dzisiaj w naszym sklepie jest dostępna najnowsza książka kucharska na Thermomix® TM5: „Dania dla dzieci - zdrowe żywienie do drugiego roku życia". 


Promocja
Od 29.10.2018 r. kupując zestawy: książka + nośnik (oprócz "Kulinarnego ABC" i "Dań mięsnych") otrzymasz gratis specjalny zestaw nośników*.
*Skład zestawu nośników zależy od wybranej opcji: książka + nośnik.

Nagrody i wyróżnienia

Od ponad 130 lat oferujemy nowoczesne, innowacyjne i niezwykle trwałe produkty, z których skorzystały już miliony rodzin.