Nie, najpierw należy aktywować nośnik, wprowadzając kod, znajdujący się na tylnej stronie nośnika.

Nośnik jest cyfrową wersją książki, więc na nośniku znajdować się będzie dokładnie taka sama ilość przepisów co w książce.

Nie, jest tylko jeden podstawowy nośnik, który zawiera wszystkie przepisy z podstawowej książki kucharskiej „Kulinarne ABC”.

Należy wyjąć nośnik przepisów oraz sprawdzić, czy styki urządzenia Thermomix ® oraz nośnika przepisów są czyste i suche. Następnie należy go ponownie podłączyć i poczekać chwilę, aż nośnik przepisów zostanie wykryty. Jeśli problem będzie się nadal pojawiał, proszę zgłosić go na: kontakt(at)vorwerk.pl

Nośnik nie jest wodoodporny, natomiast jest odporny na zachlapania. Jeśli nośnik przepisów został całkowicie zanurzony w wodzie, konieczne jest jego wysuszenie przed dalszym użytkowaniem. Nie jest możliwe uszkodzenie urządzenia Thermomix ®, jeśli nośnik przepisów nie został dokładnie wysuszony.

Przepisy można wyszukiwać za pomocą kategorii lub według porządku alfabetycznego. Jeśli nie znają Państwo dokładnej nazwy przepisu (przepis wyszukiwany jest po pierwszej literze) warto sprawdzić ten przepis w książce. 

Nośnik jest zamkniętą cyfrową książką, nie można do niego dodawać czy usuwać z niego danych.

Tak, wszystkie ustawienia opisane w przepisie można wprowadzić ręcznie. 

Gwarancja na nośnik przepisów obejmuje dwa lata, podobnie jak gwarancja na urządzenie Thermomix ®.

Cookidoo®Katalog prezentów

Od ponad 130 lat oferujemy nowoczesne, innowacyjne i niezwykle trwałe produkty, z których skorzystały już miliony rodzin.