Termin na zwrot urządzenia jest określony polskim prawem, w firmie Vorwerk Polska wynosi 14 dni. Czas ten liczy się od momentu otrzymania urządzenia.

Uczestnictwo w prezentacji urządzenia Thermomix ® to najlepszy sposób na poznanie urządzenia. Osoby zainteresowane zakupem, mogą nie tylko poznać funkcje i możliwości urządzenia Thermomix ®, lecz również samodzielnie przygotować różne potrawy, osobiście przekonując się o łatwości gotowania w TM5 i intuicyjnej obsłudze urządzenia.

Zorganizowanie prezentacji urządzenia Thermomix ® jest niezobowiązujące.

Thermomix ® na cały świecie sprzedawany jest w systemie sprzedaży bezpośredniej. Ta strategia wynika z wieloletniego doświadczenia całego koncernu, które wyraźnie pokazuje, że prezentacja urządzenia w domu klienta jest najlepszym sposobem na pełne przedstawienie możliwości urządzenia Thermomix ® i naszej oferty opieki posprzedażowej. Kupując Thermomix ® na prezentacji jest Pani objęta również opieką przedstawiciela handlowego, który może udzielić dodatkowych wskazówek i rad oraz służy wsparciem zwłaszcza w początkowej fazie użytkowania urządzenia.

Thermomix ® można zakupić na prezentacji. Aby zamówić prezentację, wystarczy wypełnić formularz z zapytaniem o prezentację: https://thermomix.vorwerk.pl/zamow-prezentacje/zamow-prezentacje-aby-kupic-thermomix/?no_cache=1
Państwa dane zostaną przekazane do najbliżej mieszkającego przedstawiciela handlowego, który skontaktuje się z Państwem w celu umówienia prezentacji.
Thermomix ® na cały świecie sprzedawany jest w systemie sprzedaży bezpośredniej. Ta strategia wynika z wieloletniego doświadczenia całego koncernu, które wyraźnie pokazuje, że prezentacja urządzenia w domu klienta jest najlepszym sposobem na pełne przedstawienie możliwości urządzenia Thermomix ® i naszej oferty opieki posprzedażowej. Kupując Thermomix ® na prezentacji są Państwo również objęci opieką przedstawiciela handlowego, który może udzielić dodatkowych wskazówek i rad oraz służy wsparciem zwłaszcza w początkowej fazie użytkowania urządzenia.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego: http://shop.vorwerk.pl/thermomix , gdzie znajdą Państwo wszystkie książki znajdujące się w naszej ofercie. Książki można również zakupić w naszych biurach regionalnych. Zachęcamy również do zorganizowania prezentacji, za sprzedaż dokonaną na niej, można otrzymać jeden z prezentów, np. książkę.
Polecamy również przejrzenie bogatej oferty przepisów, dostępnych w kolekcjach przepisów na platformie: www.cookidoo.pl

Akcesoria

Od ponad 130 lat oferujemy nowoczesne, innowacyjne i niezwykle trwałe produkty, z których skorzystały już miliony rodzin.