Thermomix ® łączy w sobie funkcje więcej niż dwunastu urządzeń kuchennych w jednym: waży, miesza, sieka, miele, wyrabia, gotuje, gotuje na parze, kontroluje temperaturę, emulguje i rozdrabnia.
Bez względu na to czy codziennie przygotowują Państwo posiłki dla rodziny, gotują dla siebie czy przygotowują wyszukane przyjęcia - Thermomix ® pomoże wykonać każda potrawę w mgnieniu oka. W zależności od wybranych obrotów można: ugotować jajka, przygotować sosy, dipy, pesto, ugotować na parze ryby, przygotować risotto, likier, lody i wiele wiele więcej. Zabrakło Państwu cukru pudru czy cukru waniliowego? Właśnie zużyli Państwo ostatnią kostkę bulionową? To żaden problem dla urządzenia Thermomix ®, za pomocą którego można przygotować praktycznie wszystko! Dodatkowo, może również rozdrabniać lód, wyrabiać ciasto na chleb i ciasto drożdżowe lub przygotować orzeźwiające koktajle, smoothies czy shake’i.
Dlatego też Thermomix ® ma już milionów entuzjastycznych użytkowników i jest najbardziej popularnym wielofunkcyjnym urządzeniem na świecie.

Umożliwia to wbudowany system grzewczy, który pomaga w szybki i łatwy sposób gotować w urządzeniu Thermomix ®.
Idea urządzenia Thermomix ® opiera się na wysoko rozwiniętej i inteligentnej technologii, a także na wysokiej jakości przepisach, które są idealnie dostosowane do urządzenia. Można je znaleźć w książkach kucharskich, newsletterach, na Przepisowni i na platformie z przepisami na Thermomix ®. Każdy użytkownik, który używa przepisów stosując się do ilości składników i kroków przygotowania, może być pewny pozytywnego rezultatu przygotowanej potrawy.

Wynalezienie urządzenia Thermomix ® było rewolucją. 50 lat temu nikt nawet sobie nie wyobrażał urządzenia, które może spełniać aż tak wiele funkcji. Thermomix ® jest powszechnie uważany za pierwowzór wielofunkcyjnego urządzenia kuchennego. Dziś to rewolucyjne urządzenie idzie o krok dalej i jest ciągle rozwijane zarówno pod względem swoich możliwości technicznych, cyfrowych jak i tysięcy specjalnie przygotowanych na Thermomix ® przepisów. Klienci urządzenia Thermomix ® są ponadto wspierani przez przedstawicieli handlowych Vorwerk. Zwłaszcza po zakupie urządzenia , klienci mogą nadal liczyć na szczegółowe wskazówki i wsparcie związane z używaniem urządzenia Thermomix ®.

Wszystkie akcesoria, tj. motylek, kopystka tworzą kompletne urządzenie Thermomix ®. To oszczędność miejsca w kuchni, a także wysiłku podczas gotowania. Akcesoria obejmują przystawkę Varoma do gotowania na parze, umożliwiającą zachowanie wartości odżywczych składników i przygotowywanie potraw o niskiej zawartości tłuszczu. W koszyczku można przygotować idealnie sypki ryż, ziemniaki lub warzywa, a także przecedzić soki owocowe. Śmietana czy białka mogą być ubite za pomocą nasadki na nóż - motylka. Pozostałe niezbędne funkcje spełnia sam Thermomix ®.

Użytkownicy urządzenia Thermomix ® mogą korzystać ze zróżnicowanej bazy przepisów kulinarnych. Dotyczy to wielu książek kucharskich na Thermomix ® i nowej platformy z przepisami na Thermomix ®: www.cookidoo.pl 
Informacje o dostępnych książkach można znaleźć na: http://shop.vorwerk.pl/thermomix/ksiazki-kucharskie.html , natomiast informacje o nowych kolekcjach można znaleźć na: www.cookidoo.pl 
Osoby, które lubią dzielić się kulinarnymi doświadczeniami i przepisami, zapraszamy do odwiedzenia portalu społecznościowego: www.przepisownia.pl i strony na Facebooku: Thermomix Polska.

Thermomix ® jest idealnym rozwiązaniem dla każdego stylu życia. Dzięki swojej wszechstronności i wielu możliwych zastosowaniach, może być używany na różne sposoby. Rodzice, którzy gotują dla siebie i całej rodziny, każdego dnia odkrywają, że jest to niezwykle szybki i nieskomplikowany pomocnik kuchenny, który oszczędza czas i pomaga im gotować świeże i zdrowe posiłki. Użytkownicy mogą  po prostu nauczyć się gotować korzystając z faktu, że przepisy na Thermomix ® napisane są tak aby gwarantowały oczekiwany rezultat
Użytkownicy urządzenia Thermomix ® z amatorów przeistaczają się  w profesjonalnych kucharzy. Osoby pasjonujące się gotowaniem są stale kulinarnie inspirowane i często zaczynają eksperymentować z urządzeniem Thermomix ® i z zupełnie nowymi potrawami. Nawet szefowie kuchni, dla który doskonały efekt jest najważniejszy – ufają urządzeniowi Thermomix ®.

Mycie urządzenia Thermomix ® jest bardzo proste, wystarczy korzystać ze wskazówek zawartych w instrukcji obsługi. Resztek przygotowywanych potraw można się pozbyć, dodając trochę wody i detergentu do urządzenia, a następnie ustawiając pokrętło na 10 sekund na najwyższe obroty. Wszystkie poszczególne elementy można myć w zmywarce, ponieważ są one wykonane z materiału odpornego na korozję. Sam Thermomix ® może być również czyszczony wilgotną szmatką.

PAKIET EXTRA: Thermomix® w komplecie z książką Kulinarne ABC i dodatkiem Cook-Key® kosztuje 5 199 PLN. W tej cenie otrzymają Państwo także swój osobisty profil na Cookidoo® – platformie z przepisami na Thermomix® oraz bezpłatny abonament Cookidoo® na 6 miesięcy.
PAKIET MINI: Klienci, którzy nie posiadają bezprzewodowego połączenia internetowego mogą zdecydować się na zakup urządzenia Thermomix® w komplecie z książką Kulinarne ABC i nośnikiem przepisów na Thermomix® w cenie 4 799 PLN.

Thermomix ® można zakupić na prezentacji. Ponadto urządzenie jest dostępne w ramach sprzedaży bezpośredniej w ponad 50 krajach: w dywizjach Vorwerk lub u oficjalnych dystrybutorów. System sprzedaży bezpośredniej gwarantuje, że otrzymanie kompleksowej obsługi, uczestnictwo w prezentacji funkcji urządzenia i ciągłe wsparcie. Aby uzyskać więcej informacji na temat zakupu urządzenie Thermomix ®, należy przejść do formularza na stronie internetowej: https://thermomix.vorwerk.pl/zamow-prezentacje/zamow-prezentacje-aby-kupic-thermomix/?no_cache=1 
Listę dywizji i dystrybutorów można znaleźć tutaj: http://thermomix.vorwerk.com/your-country/worldwide/ 

Usługa Nieodpłatnej Naprawy to nieodpłatna naprawa przez firmę Vorwerk urządzenia objętego Usługą Nieodpłatnej Naprawy w zakresie i na warunkach analogicznych do określonych w Gwarancji na urządzenie Thermomix ® oraz dodatek Cook-Key ®, z wyłączeniem pkt. 7 Gwarancji na urządzenie Thermomix ® oraz dodatek Cook-Key ®. Usługa Nieodpłatnej Naprawy jest oferowana w obu pakietach: mini oraz extra. Należy również pamiętać, że zgodnie z zapisem w pkt. 8 . Gwarancji na urządzenie Thermomix ® oraz dodatek Cook-Key ®, naprawa gwarancyjna nie obejmuje czynności przewidzianych w instrukcji obsługi lub we wskazówkach bezpieczeństwa, do wykonania których zobowiązany jest użytkownik – ten zapis dotyczy również Usługi Nieodpłatnej Naprawy.

Nie, Usługa Nieodpłatnej Naprawy nie jest przedłużeniem gwarancji – jest to zobowiązanie Vorwerk Polska  do nieodpłatnej naprawy urządzenia objętego Usługą Nieodpłatnej Naprawy w zakresie i na warunkach analogicznych do określonych w Gwarancji na urządzenie Thermomix ® oraz dodatek Cook-Key ®, z wyłączeniem pkt. 7 Gwarancji na urządzenie Thermomix ® oraz dodatek Cook-Key ®. Należy również pamiętać, że zgodnie z zapisem w pkt. 8. Gwarancji na urządzenie Thermomix ® oraz dodatek Cook-Key ®, naprawa gwarancyjna nie obejmuje czynności przewidzianych w instrukcji obsługi lub we wskazówkach bezpieczeństwa, do wykonania których zobowiązany jest użytkownik – ten zapis dotyczy również Usługi Nieodpłatnej Naprawy. Usługa Nieodpłatnej Naprawy nie stanowi gwarancji w rozumieniu tytułu XI ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks Cywilny.

UNN - stanowi usługę nieodpłatnej naprawy na dodatkowy okres 36 miesięcy (3 lata)
i rozpoczyna się od dnia następnego po dniu wygaśnięcia uprawnień z tytułu gwarancji udzielonej na urządzenie Thermomix ® TM5.


Nie, Usługę Nieodpłatnej Naprawy można zakupić wyłącznie podczas zakupu urządzenia i podpisania umowy kontyngentowej lub zamówienia zwykłego z Przedstawicielem Handlowym Vorwerk Polska. Nie jest możliwe dokupienie Usługi Nieodpłatnej Naprawy w późniejszym terminie.

Usługa Nieodpłatnej Naprawy rozpoczyna się od dnia następującego po dniu wygaśnięcia uprawnień z tytułu gwarancji udzielonej zgodnie warunkami gwarancji ujętymi w Gwarancji na urządzenie Thermomix ® oraz dodatek Cook-Key ® wydanej Klientowi w chwili zawarcia Umowy.

Tak, można odstąpić z Usługi Nieodpłatnej Naprawy.
Dla umowy kontyngentowej: Klient ma prawo odstąpić od niniejszej Umowy w zakresie dotyczącym wyłącznie Usługi Nieodpłatnej Naprawy, w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny, przy czym bieg terminu do odstąpienia od Umowy rozpoczyna się od dnia zawarcia umowy.
Dla zamówień zwykłych: Klient ma prawo odstąpić od niniejszego Zamówienia w zakresie dotyczącym wyłącznie Usługi Nieodpłatnej Naprawy, w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny, przy czym bieg terminu do odstąpienia od Usługi Nieodpłatnej Naprawy rozpoczyna się od dnia, w którym Klient wszedł w posiadanie urządzenia lub w którym osoba trzecia, inna niż przewoźnik i wskazana przez Klienta weszła w posiadanie urządzenia, którego Usługa Nieodpłatnej Naprawy dotyczy.

Cook-Key®

Od ponad 130 lat oferujemy nowoczesne, innowacyjne i niezwykle trwałe produkty, z których skorzystały już miliony rodzin.