Usługi

Thermomix ® sprawia, że życie staje się lepsze i łatwiejsze. Dlatego każdemu klientowi oferujemy dostęp do wyjątkowego pakietu usług opieki posprzedażowej, warsztatów oraz wsparcia przedstawicieli Vorwerk Thermomix ®.

Dbałość o klientów jest naszym priorytetem. Posiadając Thermomix ®, mogą być Państwo pewni, że uzyskają najlepsze wsparcie przez cały czas użytkowania urządzenia. Thermomix ® jest znany ze swojej najwyższej jakości oraz trwałości wykonania, jednak, jeśli coś by się wydarzyło, mają Państwo zabezpieczenie w postaci gwarancji na urządzenie, wsparcia oraz pewnego dostępu do części zapasowych i akcesoriów zastępczych. Równie mocno dbamy o to, aby byli Państwo zadowoleni i czerpali mnóstwo korzyści z używania Thermomixa ® - technologia powinna mieć drugorzędne znaczenie w stosunku do smakowania wyśmienitych potraw!  Dlatego też udostępniliśmy różne sposoby odkrywania, wymiany oraz wykonywania nowych przepisów w ramach naszej Platformy z przepisami na Thermomix ®, Przepisowni oraz portali społecznościowych, takich jak Facebook. Organizujemy również ekskluzywne warsztaty kulinarne, aby mogli Państwo w większym stopniu poznawać i odkrywać nowe kulinarne możliwości.

Usługi offline 

- od gwarancji, poprzez instrukcje obsługi do warsztatów kulinarnych

Usługi online

– Platforma z przepisami na Thermomix ®, Przepisownia, portale społecznościowe takie jak Facebook oraz sklep internetowy

FAQ

– najczęściej zadawane pytania

Biura Vorwerk w okolicy

- znajdź osobę kontaktową w Państwa okolicy

Usługi offline