USŁUGI

Odwiedź nasze biura Vorwerk na terenie całej Polski. Uzyskaj informacje o serwisie technicznym, instrukcji i gwarancji. Sprawdź prezenty w naszym katalogu.

Biura Vorwerk w Polsce

Sprawdź gdzie znajduje się najbliższe biuro Vorwerk, korzystając z dostępnej na stronie mapy. Znajdź informacje o dokładnym adresie biura. Dowiedz się o godzinach otwarcia/zamknięcia biur i sklepików.


Przejdź do informacji

Formularz zgłoszenia serwisowego

Aby uzyskać pomoc związaną z serwisem technicznym, prosimy wysłać formularz zgłoszenia serwisowego. Można również skontaktować się telefonicznie z Vorwerk Polska: nr tel.: 71 780 72 00, od poniedziałku do piątku, w godz.: 8:00-18:00,
lub mailowo: [email protected]

Przejdź do formularza

Serwis techniczny

Urządzenie Thermomix® można oddać do naprawy bezpośrednio w jednym z serwisów technicznych lub skorzystać z opcji komfortowej wysyłki.

Więcej informacji

Katalog prezentów dla gospodarzy prezentacji

Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem prezentów dla gospodarzy prezentacji. Nowości książkowe, voucher na abonament Cookidoo®, torby na Thermomix® i inne prezenty w ofercie dla gospodarzy prezentacji.  

Otwórz katalog

Od ponad 130 lat oferujemy nowoczesne, innowacyjne i niezwykle trwałe produkty, z których skorzystały już miliony rodzin.