Agnieszka Goławska

Moja przygoda z Vorwerk Polska rozpoczęła się prawie cztery lata temu, kiedy zostałam Przedstawicielem Handlowym.
Od kilku lat byłam już zadowolonym użytkownikiem urządzenia Thermomix® i z ogromnym przekonaniem rekomendowałam go znajomym i rodzinie. Dlatego, kiedy zaproponowano mi współpracę, podjęłam wyzwanie. Wprawdzie na początku miałam wiele obaw, jednak doskonałe szkolenia wdrożeniowe i wsparcie, które otrzymałam sprawiły, że szybko zaczęłam odnosić sukcesy. Już po kilku miesiącach rozpoczęłam ścieżkę kariery w firmie, awansując na Kierownika Grupy, a następnie na Dyrektora Okręgu.
Moja fascynacja stale rośnie, zwłaszcza, że codziennie mogę obserwować, jak wiele wartości wnosimy w życie ludzi:
* naszych Klientów, którzy stają się bohaterami we własnej kuchni,
* naszych Przedstawicieli Handlowych, którzy otwierając się na nowe, rozwijają swoje kompetencje, zyskują stabilizację finansową i pasjonującą pracę.

Izabela Wlaźlak

Uwielbiam swoje życie dokładnie takie, jakie jest.
Wszystko zaczęło się 7 lat temu, gdy pierwszy raz zobaczyłam Thermomix® - nikt się nie spodziewał, że tak bardzo zmieni to moje życie. Gdy ja już poznałam prawie wszystkie dostępne przepisy, to moja starsza córka poszła akurat na studia i powiedziała: „Mamo jak żyć bez Thermomixa?”. To był pierwszy impuls, aby rozpocząć współpracę z Vorwerk Polska i zdobyć kolejny Thermomix®. Moja praca, jako Przedstawiciel Handlowy zaabsorbowała mnie tak bardzo, że zostałam drugim najlepszym przedstawicielem w Polsce. I to spowodowało, że chciałam być najlepsza w tym co robię. Myśl, żeby doczekać dnia, gdy Thermomix® będzie w każdym polskim domu tak powszechny, jak pralka czy lodówka, zaczęła być myślą przewodnią każdej mojej prezentacji. I tak zostałam Kierownikiem Grupy. Sprzedaję Thermomix® i uczę innych jak go sprzedawać. Lubię dzielić się z ludźmi naszymi Thermomixowymi pasjami - bo to zajęcie, to misja i przesłanie. Bycie kierownikiem w tej firmie, to najlepsze, co mogło mi się zdarzyć w życiu. Często powtarzam, że: dzień, w którym podjęłam decyzję o nawiązaniu współpracy z firmą Vorwerk, to jedna z najlepszych decyzji w całym moim życiu.

Agnieszka Gumółka

Słowo Thermomix® usłyszałam na wakacjach.
Koleżanka, którą poznałam, opowiadała bardzo dużo pozytywnych rzeczy o urządzeniu. Zapragnęłam  go mieć! Chciałam gotować tak wspaniałe potrawy, jak ona. Po zorganizowaniu prezentacji, zakupiłam urządzenie. Gdy Thermomix® pojawił się w moim życiu, przewrócił wszystko do góry nogami (ale pozytywnie) Pokochałam to urządzenie i stało się ono moim najlepszym przyjacielem. Do współpracy namówiła mnie jedna z obecnych Dyrektorek Okręgu. Po dodatkowej namowie córki Klaudii, postanowiłam spróbować. Najważniejsze jest wsparcie rodziny, to dzięki jej pozytywnej energii, jestem dziś w Vorwerk. Pracę pokochałam tak samo, jak Thermomix®. Dużą satysfakcję sprawiają mi prezentacje i cieszę się, że mam możliwość pokazania innym urządzenia Thermomix®, a także zapraszać ich do współpracy. Po pół roku swojej pracy dostałam szansę na awans na Kierownika Grup. Nie wierzyłam, że mi się to uda. Uświadomiłam sobie, że ta praca pozwala mi na przebywanie ze wspaniałymi ludźmi, którzy mnie otaczają i na możliwość stworzenia własnej grupy. I tak zaczęłam nowy etap w firmie jako Kierownik, z ludźmi pozytywnie zakręconymi, kochającymi to co ja - czyli Thermomix®. Moja grupa motywuje mnie, nakręca i inspiruje do dalszej pracy. Są to ludzie, którzy sobie wzajemnie pomagają i nie boją się wyzwań. Lubimy rywalizację i dobrą zabawę. Lubimy nowe osoby w grupie i dlatego nasza drużyna ma zawsze pełny skład. Nie boimy i wręcz lubimy zapraszać nowych przedstawicieli do współpracy. Dzięki mojej Dyrektor Okręgu, która zawsze mi pomaga i inspiruje  do pracy i zawsze jest przy mnie, Dyrektorowi Regionu, który jest dla mnie najlepszym dyrektorem, mojej grupie i całemu Okręgowi Beskidy, czuję się w tej firmie, jak w domu. W swojej karierze spotkałam wielu wspaniałych dyrektorów  i wszyscy mnie dużo nauczyli. Dzięki nim jestem tutaj, a swoją wiedzą mogę dzielić się z innymi. Dziękuję!

Od ponad 130 lat oferujemy nowoczesne, innowacyjne  i niezwykle trwałe produkty, z których skorzystały już miliony rodzin.