Romualda Brzeska

Gdy praca staje się pasją, przestaje być pracą a jest zabawą i przyjemnością. Dzień 13.10.2010 roku, w którym podpisałam umowę o współpracę z Vorwerk Polska, odmienił moje życie. Przygoda z firmą rozpoczęła się od pracy jako Przedstawiciel Handlowy. Po dwóch latach sukcesów sprzedażowych i rekrutacyjnych, uwierzyła we mnie Pani Dyrektor, dając mi szansę na awans. Bardzo pomogła mi jej wiara, że odniosę sukces. Teraz ja daję tę szansę innym. Prowadzę grupę, spod moich skrzydeł wyszło pięciu kierowników. Wiem, jakie to ważne, aby ktoś w nas uwierzył i zmotywował do działania. Dziś nie wyobrażam sobie innej pracy. Dzięki niej mam wielkie grono znajomych i przyjaciół, na których mogę polegać. Idąc do biura wiem, że spotkam się z przyjaciółmi, zjemy coś pysznego, wymienimy się doświadczeniami, nauczymy się czegoś o życiu, ludziach i pracy. Na koniec pośmiejemy się razem. W 2010 roku nie sądziłam że zwiedzę tyle pięknych miejsc i poznam wielu interesujących ludzi. Stało się to dzięki pracy, którą pokochałam. Marzenia się spełniają!!!

Edyta Studnicka

Bawię się tym co robię. Thermomix® pojawił się u mnie 20 lat temu. Byłam nim oczarowana. Już wtedy uważałam, że każdy powinien go mieć w swoim domu. To sprawiło, że dołączyłam do grona przedstawicieli. Jednak kiedy pojawiły się dzieci cały swój czas postanowiłam poświęcić rodzinie. Na rynek wszedł nowy model Thermomix® TM31. Zapragnęłam go mieć. Wiedziałam już co mam zrobić. Nie spodziewałam się, że decyzja o powrocie do firmy tak odmieni moje życie. Miałam szczęście trafić do najlepszej grupy w Polsce. Róża Pająk w dużej mierze ukształtowała moje podejście do tej pracy. Jej profesjonalizm i jednocześnie serdeczność oraz mocne zaangażowanie w mój rozwój, spowodowały, że zapragnęłam zostać na dłużej. Praca w Vorwerk dała mi możliwość rozwoju osobistego, wzrost pewności siebie, oraz możliwość realizacji najskrytszych marzeń. Ujęła mnie atmosfera wzajemnej życzliwości oraz ogromna pasja z jaką ludzie wykonują tę pracę, a co najważniejsze wiedziałam że zawsze mogę liczyć na pomoc i wsparcie. Otrzymałam propozycje awansu na Kierownika Grupy. Długo się wahałam, zakładałam przecież, że moja praca będzie tylko rozrywką, odskocznią od dnia codziennego. Jednak Róża  nie odpuszczała i wreszcie podjęłam wyzwanie. Moja decyzja była strzałem w dziesiątkę. Zbudowałam prężną grupę, fantastycznych ludzi, którzy potrafią pracować z pasją. Mój zespół potrafi ciężko pracować i odnosić dobre wyniki, potrafimy też razem dobrze się bawić. To integruje i zacieśnia więzi w zespole. To niesamowite, że ciężko pracując można jednocześnie świetnie się bawić. Praca z ludźmi, obserwowanie ich emocji związanych z odnoszonymi sukcesami to bezcenne doświadczenia. Uważam, że jest to praca dla kobiet z każdą sytuacją rodzinną i zawodową, gdyż forma współpracy daje poczucie niezależności. Z powodzeniem można wychowywać dzieci, pracować zawodowo i jednocześnie spełniać swoje życiowe pasje. Czuję ogromną odpowiedzialność za swój zespół, poświęcam tej pracy dużo czasu, bo kocham ludzi i kocham to co robię. Jestem szczęśliwa bo moja rodzina, wspiera mnie i kibicuje moim sukcesom. Prawdziwe sukcesy rodzą się z miłości do ludzi.

Dominika Kurzyńska

W marcu 2013 roku zaczęła się wspaniała przygoda w moim życiu. Wtedy, jako dwudziestolatka i  studentka pierwszego roku nie przypuszczałam  że podjęcie współpracy z Vorwerk Polska będzie miało tak ogromny wpływ na moje życie. Początki nie były łatwe, lecz zawsze wiedziałam ,że ta praca sprawia mi ogromną radość. Przez te kilka lat mogłam spełnić  swoje marzenia i mogę wciąż myśleć o kolejnych pięknych przygodach. Wyznaczyłam sobie konkretny cel i  w 2016 roku podjęłam decyzję o awansie na Kierownika. Chciałam dzielić się swoją pasją i zarażać nią innych. Efektem tego jest wspaniała 20 osobowa grupa ambitnych ludzi którzy też chcą od życia więcej. Każdego dnia cieszę się  z tego ,że mogę pracować z tak cudownymi i osobami tworząc zgrany zespół. W czasie kiedy moi rówieśnicy kończą studia, szukają swojej drogi i pomysłu na siebie ja wiem, że jestem w odpowiednim miejscu. Dokładnie wiem czego chcę. Jestem bardzo szczęśliwą i spełnioną osobą. Przez te kilka lat osiągnęłam to co nigdy wcześniej nie było w zasięgu moich marzeń. Mam swoje miejsce na ziem - mój wymarzony dom, cudowną rodzinę i satysfakcjonującą pracę. Mam za sobą piękne podróże. Mam marzenia. Pragnę się rozwijać i wciąć wyznaczam kolejne cele do zrealizowania. To właśnie praca w Vorwerk Polska daje mi takie możliwości. Jestem z tego  bardzo dumna.

Agnieszka Goławska

Moja przygoda z Vorwerk Polska rozpoczęła się prawie cztery lata temu, kiedy zostałam Przedstawicielem Handlowym.
Od kilku lat byłam już zadowolonym użytkownikiem urządzenia Thermomix® i z ogromnym przekonaniem rekomendowałam go znajomym i rodzinie. Dlatego, kiedy zaproponowano mi współpracę, podjęłam wyzwanie. Wprawdzie na początku miałam wiele obaw, jednak doskonałe szkolenia wdrożeniowe i wsparcie, które otrzymałam sprawiły, że szybko zaczęłam odnosić sukcesy. Już po kilku miesiącach rozpoczęłam ścieżkę kariery w firmie, awansując na Kierownika Grupy, a następnie na Dyrektora Okręgu.
Moja fascynacja stale rośnie, zwłaszcza, że codziennie mogę obserwować, jak wiele wartości wnosimy w życie ludzi:
* naszych Klientów, którzy stają się bohaterami we własnej kuchni,
* naszych Przedstawicieli Handlowych, którzy otwierając się na nowe, rozwijają swoje kompetencje, zyskują stabilizację finansową i pasjonującą pracę.

Izabela Wlaźlak

Uwielbiam swoje życie dokładnie takie, jakie jest.
Wszystko zaczęło się 7 lat temu, gdy pierwszy raz zobaczyłam Thermomix® - nikt się nie spodziewał, że tak bardzo zmieni to moje życie. Gdy ja już poznałam prawie wszystkie dostępne przepisy, to moja starsza córka poszła akurat na studia i powiedziała: „Mamo jak żyć bez Thermomixa?”. To był pierwszy impuls, aby rozpocząć współpracę z Vorwerk Polska i zdobyć kolejny Thermomix®. Moja praca, jako Przedstawiciel Handlowy zaabsorbowała mnie tak bardzo, że zostałam drugim najlepszym przedstawicielem w Polsce. I to spowodowało, że chciałam być najlepsza w tym co robię. Myśl, żeby doczekać dnia, gdy Thermomix® będzie w każdym polskim domu tak powszechny, jak pralka czy lodówka, zaczęła być myślą przewodnią każdej mojej prezentacji. I tak zostałam Kierownikiem Grupy. Sprzedaję Thermomix® i uczę innych jak go sprzedawać. Lubię dzielić się z ludźmi naszymi Thermomixowymi pasjami - bo to zajęcie, to misja i przesłanie. Bycie kierownikiem w tej firmie, to najlepsze, co mogło mi się zdarzyć w życiu. Często powtarzam, że: dzień, w którym podjęłam decyzję o nawiązaniu współpracy z firmą Vorwerk, to jedna z najlepszych decyzji w całym moim życiu.

Agnieszka Gumółka

Słowo Thermomix® usłyszałam na wakacjach.
Koleżanka, którą poznałam, opowiadała bardzo dużo pozytywnych rzeczy o urządzeniu. Zapragnęłam  go mieć! Chciałam gotować tak wspaniałe potrawy, jak ona. Po zorganizowaniu prezentacji, zakupiłam urządzenie. Gdy Thermomix® pojawił się w moim życiu, przewrócił wszystko do góry nogami (ale pozytywnie) Pokochałam to urządzenie i stało się ono moim najlepszym przyjacielem. Do współpracy namówiła mnie jedna z obecnych Dyrektorek Okręgu. Po dodatkowej namowie córki Klaudii, postanowiłam spróbować. Najważniejsze jest wsparcie rodziny, to dzięki jej pozytywnej energii, jestem dziś w Vorwerk. Pracę pokochałam tak samo, jak Thermomix®. Dużą satysfakcję sprawiają mi prezentacje i cieszę się, że mam możliwość pokazania innym urządzenia Thermomix®, a także zapraszać ich do współpracy. Po pół roku swojej pracy dostałam szansę na awans na Kierownika Grup. Nie wierzyłam, że mi się to uda. Uświadomiłam sobie, że ta praca pozwala mi na przebywanie ze wspaniałymi ludźmi, którzy mnie otaczają i na możliwość stworzenia własnej grupy. I tak zaczęłam nowy etap w firmie jako Kierownik, z ludźmi pozytywnie zakręconymi, kochającymi to co ja - czyli Thermomix®. Moja grupa motywuje mnie, nakręca i inspiruje do dalszej pracy. Są to ludzie, którzy sobie wzajemnie pomagają i nie boją się wyzwań. Lubimy rywalizację i dobrą zabawę. Lubimy nowe osoby w grupie i dlatego nasza drużyna ma zawsze pełny skład. Nie boimy i wręcz lubimy zapraszać nowych przedstawicieli do współpracy. Dzięki mojej Dyrektor Okręgu, która zawsze mi pomaga i inspiruje  do pracy i zawsze jest przy mnie, Dyrektorowi Regionu, który jest dla mnie najlepszym dyrektorem, mojej grupie i całemu Okręgowi Beskidy, czuję się w tej firmie, jak w domu. W swojej karierze spotkałam wielu wspaniałych dyrektorów  i wszyscy mnie dużo nauczyli. Dzięki nim jestem tutaj, a swoją wiedzą mogę dzielić się z innymi. Dziękuję!

Od ponad 130 lat oferujemy nowoczesne, innowacyjne i niezwykle trwałe produkty, z których skorzystały już miliony rodzin.